środa, 23 listopada 2011

WIOSNA W ŚRODKU ZIMY ;)

Choć nieuchronnie zbliża się zimna i za oknem szaro buro,to u nas na blogu wiosna w pełni ;) Aktualnie pracujemy nad oprawą graficzną wiosennych ślubów, więc będzie wesoło i kolorowo.

Pamiętacie jesienne ZAPROSZENIA Z BALONEM Ani i Grześka?
Przy okazji pracy nad nowymi projektami dla Marty i Grześka powstała nowa, wiosenna wersja tego zaproszenia z nimi w roli głównej.

Kolorystykę tego lub jesiennego zaproszenia możemy bez problemu dopasować według Waszego uznania. Poniżej prezentujemy zaproszenie w nowej odsłonie,z drugą propozycją okładki i środkami w dwóch wersjach kolorystycznych. 
 
 
 
Jeśli spodobały się Wam te zaproszenia możecie zamówić takie same! Wykonamy niezbędne poprawki oraz personalizację. 

wtorek, 22 listopada 2011

Zaproszenie Folk - nowe wersje kolorystyczne

Pamiętacie FOLKOWE ZAPROSZENIA ANI I NORBERTA z różową wstążką i w mocnych kolorach z dominacją fuksji? Ponieważ pytacie czy jest możliwość zmiany kolorystyki, dziś prezentujemy je w dwóch nowych wersjach kolorystycznych i w wersji z trzema kartami ( bez karty 4 ze zdjęciem i kartką z kalendarza). Uproszczone zostały też imiona pary młodej.

Pierwsza propozycja z pełną paletą kolorów, typową dla stylu łowickiego, w wersji z czerwoną wstążką.
 
Druga wersja dla tych z Was, którzy stawiają na czerwono zieloną paletę kolorów.
Zaproszenie Folk może być dowolnie edytowane kolorystycznie, możemy je dopasować do Waszej palety kolorów ;)
Można je zamówić w wersji z trzema lub czterema kartami (różnica w cenie), z dowolnym kolorem wstążki.

poniedziałek, 21 listopada 2011

MOTYW I KOLOR PRZEWODNI

Wybór motywu przewodniego i kolorystyki wesela powinien być jedną z pierwszych podjętych decyzji przy organizacji wesela.
Motyw przewodni to nic innego jak styl/konwencja/tematyka wg której zostanie zorganizowane całe wesele. Na zachodnich ślubach jest to codziennością. W Polsce choć od niedawna,  to coraz chętniej i częściej pary organizują swoje wesela wokół jednego wybranego motywu. Jeśli nie chcemy ograniczać się do jednego stylu warto wybrać przynajmniej kolory przewodnie, czyli kilka kolorów których będziemy się trzymać od początku do końca wybierając wszystkie elementy i dodatki weselne (papeterię, kwiaty, stroje, dekorację, dodatki). Dzięki temu oprawa ślubu i wesela jest spójna i wyjątkowa.
Motyw przewodni i kolorystykę można wykorzystać w niemal wszystkich detalach począwszy od zaproszeń ślubnych, poprzez stroje pary młodej, kwiaty, dekoracje sali i kościoła skończywszy na  wszelkich detalach jak podziękowania dla gości czy tort weselny. 
 
Kolaże Projekt Ślub

wtorek, 8 listopada 2011

Księga Gości weselnych z odciskami palców

Pamiętacie KSIĘGĘ GOŚCI W KSZTAŁCIE DRZEWA Z ODCISKAMI PALCÓW ?  
Prezentujemy kilka nowych pomysłów na podobną księgę gości. Tutaj również wykorzystałyśmy motyw, w którym goście przy pomocy kolorowych tuszy zostawiają na plakacie swoje odciski palców.

Do jesiennego zaproszenia ANI I GRZEŚKA mamy propozycję z motywem balonu, który pojawił się w zaproszeniu.
I jeszcze taka propozycja z motywem całującej się pary, która pojawiła się na dodatkach ANI I KAMILA .