niedziela, 23 grudnia 2012

Świąteczne inspiracje - DIY - pakowanie prezentów cz.1

Dziś post około świąteczny, niekoniecznie związany ze ślubami. Postanowiłyśmy pokazać coś, co może stać się dla Was inspiracją przy pakowaniu prezentów gwiazdkowych lub wina dla Młodej Pary na wesele w okresie Bożego Narodzenia. Jeśli jednak nasza propozycja do niczego Wam się nie przyda to może przynajmniej ucieszy oko i wprowadzi w świąteczny nastrój ;)
Niedawno miałyśmy okazje pakować upominki świąteczne dla klientów pewnej firmy. Paczki zawierały wino i czekoladę - należało je ciekawie zaaranżować. Na wino udało nam się znaleźć fajne drewniane pudełka, a czekolady otrzymały nowe spersonalizowanie etykiety zawierające życzenia i logo firmy ułożone na kształt choinek. Z niedomkniętych pudełek wystawały gałązki, szyszki i owoce kaliny. Całość została owinięta celofanem, przewiązana sznurkiem z dołączoną okrągłą zawieszką, bombką i suszoną pomarańczą. Efekt? Oceńcie sami :)

3 komentarze:

Aśko pisze...

świetny pomysł i wykonanie, nie mówiąc o drewnianych pudełkach - idealne:)))

Kinga Rejman pisze...

Czy mogą Panie zdradzić gdzie można znaleźć takie piekne pudelka drewniane? Mam pomysl na stojak winowy i potrzebuje takich pudelek.

projekt ŚLUB pisze...

Pudełka zostały zakupione w sklepie z artykułami gospodarstwa domowego w Brzesku i były dostępne tylko w okresie przedświątecznym. Może na allegro znajdzie Pani coś podobnego? :)