poniedziałek, 25 czerwca 2012

Dookoła Świata - nietypowe dodatki ślubne z motywem podróży

Pamiętacie zaproszenia DOKOŁA ŚWIATA z samolotem oblatującym kulę ziemską, które jakiś czas temu zaprojektowałyśmy specjalnie dla Magdy i Karola? Dziś chcemy podzielić się z Wami kolekcją dodatków do tego projektu. Kolorystyka nieco inna, bo dopasowana do barw dominujących na sali weselnej. Róż i fiolet zastąpiłyśmy różnymi odcieniami granatu i pomarańczu, które dominowały na sali weselenej. Elementem łączącym zaproszenia i dodatki w jedną spójną całość jest motyw podróży. Elementy graficzne takie jak samolot z afiszem, kula ziemska czy mapa świata zostały w zabawny sposób wkomponowane do projektów. Narzeczeni zamówili u nas standard weselnych dodatków, czyli pakiet Projekt Ślub: winietki, zawieszki na alkohol, menu, plan usadzenia przy stołach, numery stołów i księgę gości.
Projekty dodatków, które dzisiaj prezentujemy pasują również do zaproszenia HOME IS WHERE LOVE IS ze względu na ten sam motyw przewodni - za jakiś czas pokażemy je Wam w kolorystyce dopasowanej właśnie do tego projektu.
Warty uwagi jest nowy projekt księgi gości z odciskami palców. Plakat zawiera przeniesiony z zaproszeń, motyw samolotu okrążającego kulę ziemską i hasło " Udajcie się z nami w podróż dookoła świata". Tym razem podpis i odciski swoich palców goście mogą umieścić w dowolnym miejscu na świecie!:)
Na okładkach menu została wykorzystana mapa świata, w której zakomponowałyśmy świetnie wpisujące się w konwencję tego dodatku hasła typu "eat drink and be married" ;) Zawieszki na alkohol mają dwa kolory wstążek i dwa rodzaje wierszyków. Madzia i Karol wybrali te przypominające kulę ziemską ;) W kolekcji pojawił się również (po raz pierwszy na naszym blogu) numer stołu wyglądający jak przeskalowana pionowa winietka (format 10 x15, dwustronny).czwartek, 21 czerwca 2012

Kolorowe dodatki ślubne z polsko-portugalskim motywem ludowym

Styl rustykalny robi ostatnio furorę wśród tendencji ślubnych! I nic dziwnego, bo świetnie sprawdza się w przypadku, gdy sala weselna ma charakter wiejskiej chaty lub wesele odbywa się w ogrodzie na świeżym powietrzu. Tą drugą opcję wybrali Julia i Nuno - polsko-portugalska para, której wesele odbyło się w ogrodzie rodziców Panny Młodej. Zamówili oni u nas klika rodzajów dodatków w stylistyce ludowej, jednak w nieco delikatniejszej formie niż w dodatkach z kolekcji FOLK DESIGN. Ponadto narzeczeni pragnęli, aby w ich projektach znalazły się także nawiązania do Portugalii - miałyśmy stworzyć polsko-portugalski mix folkowy. I tak w nawiązaniu do polskich motywów ludowych pojawiły się kwiaty polne i zboże. Przedstawicielem kraju Pana Młodego stał się natomiast kogut z Barcelos - wszechobecny symbol Portugalii, który świetnie wpisał się w ludowy klimat i śmiało zastąpił koguciki z wycinanki łowickiej;) Kolorystyka czerwień, granat, zieleń i żółć na białym tle odnosi się do barw obu narodów. Wśród wykonywanych przez nas dodatków pojawiły się dwie nowości - modlitewnik do kościoła z mszą w obu językach oraz tabliczki informacyjne wskazujące drogę. Pozostałe dodatki to menu z mini słowniczkiem polsko-portugalskim, napis na wstążce i księga gości do zostawiania odcisków palców.

czwartek, 14 czerwca 2012

Wszytskie kolory miłości, czyli odsłona zbioru zaproszeń z kolecji SEASON LOVE

Zaproszenia Summer Love to kolejny format cieszący się dużym powodzeniem. Może ktoś z Was jeszcze pamięta, że zaczęło się od wiosennego Spring Love dla Marty i Grzegorza? My powoli zapominamy - tyle już nowych wersji powstało! Zaproszenia są idealne dla Par, które w dekoracjach planują wykorzystać owoce lub warzywa: jabłka, cytryny, limonki, truskawki, jagody, czy dynie. Nawiązują także do pór roku, w których odbywają się śluby, dlatego całą kolekcję nazwałyśmy SEASON LOVE. Do pełnej serii brakuje jeszcze tylko śnieżnych Winter Love - może ktoś się skusi? ;) Dziś pokazujemy Wam zbiór wszystkich okładek, dzięki którym zobaczycie jakie kolory i motywy są dostępne wśród gotowych zaproszeń. Stopniowo postaramy się zaprezentować każde zaproszenie z osobna. A na razie pozdrawiamy owocowo! ;)
OWOCOWA INSPIRACJA. źródło internet