czwartek, 29 sierpnia 2013

Zaproszenia ślubne MIĘTOWE LOVE w kolorze pastelowej mięty i malinowego różu

Dziś prezentujemy kolejne eleganckie zaproszenia zaprojektowane dla Hanny i Frederica na ich polsko francuski ślub. Projekt MIĘTOWE LOVE utrzymany jest w pastelowym odcieniu mięty przełamanej intensywną malinową wstążką. Do zaproszenia dołączona jest wkładka z mapką i zdjęciami narzeczonych. Poczuj miętę do maliny!

piątek, 23 sierpnia 2013

czwartek, 22 sierpnia 2013

MODERN RETRO - zaproszenia ślubne w kolorach fuksji, różu, czerni i bieli

Zaproszenia dla Ewy i Darka powstały w ramach projektu indywidualnego. Pozostałe dwie wersje pokażemy Wam w innym poście. Dziś prezentujemy realizację dla tej pary. Kolorystyka dość odważna i wyrazista - fuksja, róż, czerń i biel. Stylistyka nieco oldschool'owa. Zaproszenie odwołuje się do klimatów retro, przywodzących na myśl kino nieme i stare afisze filmowe, jednak utrzymane jest w nowoczesnej, designerskiej odsłonie. Grafika jest na tyle neutralna, że świetnie sprawdzi się na weselach, które nie mają określonego konkretnego motywu przewodniego. Ponadto już niedługo pokażemy Wam modyfikację tego projektu w innej nieco delikatniejszej - pastelowej i kwiecistej odsłonie.
Zaproszenia MODERN RETRO  składają się z czterech luźnych kart (1- okładkowa, 2- treść zaproszeń, 3- R.S.V.P, 4- info o kwiatach, noclegach itp) lub opcjonalnie z pięciu (5 - mapka) przewiązanych wstążką w kolorze fuksji. Dodatki utrzymane w tym samym stylu pokażemy w kolejnym poście.
Kolekcja dodatków: DODATKI MODERN RETRO

wtorek, 20 sierpnia 2013

Projekt Ślub & BukietLOVE juz pół roku razem - kompleksowa oprawa graficzna i dekoracje kwiatowe

Może pamiętacie, że pisałyśmy w lutym o  blogu BukietLOVE z aranżacjami kwiatowymi ? W związku z tym, że BukietLOVE działa już ponad pół roku, chciałyśmy Wam przypomnieć o naszej współpracy z założycielkami strony - dwiema Kasiami - miłośniczkami pięknych kwiatów i nietypowych rozwiązań. Dziś pokażemy Wam kilka bardzo kolorowych bukietów ;)
Tworzone przez dziewczyny kompozycje kwiatowe - dekoracje stołów, bukiety dla panien młodych, oryginalne butonierki itd. dopasowywane są indywidualnie do wystroju sali weselnej i charakteru ceremonii ale też do naszej papeterii :) Wiele z Was decyduje się na nasze zaproszenia i dodatki, dlatego polecamy Wam również skorzystanie z oferty dziewczyn! Zamawiając papeterię od Projekt Ślub i dekoracje kwiatowe z BukietLOVE będziecie mieć pewność,że wszystko będzie się razem pięknie komponować a kwiaty z dodatkami będą idealnie dopasowane - zarówno pod względem kolorów jaki i stylistyki. W przypadku kompleksowych realizacji, zaproponujemy na pewno korzystną ofertę cenową ;)
Dlatego, jeżeli jesteście z okolic Krakowa i chcecie skorzystać z usług dziewczyn, napiszcie do nich!
e-mail: bukietlove@gmail.com