poniedziałek, 22 grudnia 2014

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Z okazji Bożego Narodzenia życzymy wszystkim ciepłych i pogodnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szalonej zabawy sylwestrowej. Wesołych Świąt życzy zespół Projekt Ślub! :)

Jednocześnie informujemy, że w dniach 22.12.14- 2.01.15 r. nasza pracownia będzie nieczynna. W tym okresie zamówienia nie będą realizowane. Wracamy do Was od 5 stycznia 2015 r. i wówczas odpowiemy na wszelkie zapytania oraz będziemy kontynuować pracę nad złożonymi przed przerwą zamówieniami. piątek, 12 grudnia 2014

Zaproszenie ślubne GAME OVER ze zdjęciami w humorystycznej odsłonie + kolekcja dodatków weselnych

Zaproszenie GAME OVER powstało w wyniku modyfikacji jednego z naszych starszych projektów - LIST MIŁOSNY. Sandra i Marcin przesłali nam fajne czarno-białe zdjęcia, które zrobili sobie z białymi kartkami papieru. Po dodaniu do nich kilku humorystycznych haseł i grafik powstał oryginalny i personalizowany projekt w bardzo nietypowym formacie. Nieduża harmonijka chowana w kopercie przyklejonej do karty okładkowej ze zdjęciem. Na zaproszeniu znalazły się również komiksowa żaba i łoś - ksywy narzeczonych. Na samym końcu prezentujemy dodatki pasujące do zaproszeń jakie zamówiła ta para min. winietki, zawieszki, karteczki do podziękowań, table plan, plakat księga gości do zostawiania odcisków palców (nowa wersja drzewa), tablice rejestracyjne i numery stołów.

piątek, 5 grudnia 2014

Piktogramowe LOVE - zaproszenia i dodatki ślubne z obrazkową historią Love Story

Kasia i Szymon pochodzą z Torunia i Bydgoszczy. Miast, które delikatnie mówiąc nie znoszą się od zawsze i ze sobą rywalizują. Oni natomiast mimo wszystko pokochali się i postanowili pobrać. Tym faktem postanowili podzielić się ze swoimi gośćmi weselnymi oraz wykorzystać go jako motyw przewodni. Zadanie dla nas - ująć to na zaproszeniach. Oczywiście udało się. Przedstawiłyśmy ich historię przy pomocy obrazkowego Love Story i waszych ulubionych piktogramów. Rezultaty prezentujemy poniżej. Zaproszenie "Piktogramowe LOVE" powstało na jednym z nietypowych formatów jakie oferujemy- zgrabna nieduża harmonijka formatu 8 x 13 cm plus niewielka koperta ze znaczkiem ze zdjęciem narzeczonych. Jak Wam się podoba takie ujęcie tematu?
 
Poniżej zestawienie kolekcji dodatków: menu z regulaminem ślubnym, tablice w formie drogowskazów z nazwami miast jako numeracja stołów weselnych, zawieszki na wódkę, karteczki do podziękowań dla gości, napis na wstążce i table plan.