sobota, 14 lutego 2015

SUMMER LOVE - zaproszenia ślubne z motywem czerwonego serduszka

Dzisiejsze święto zakochanych jest idealne, aby podzielić się z Wami tym projektem. Przedstawiamy nowe zaproszenie z kolekcji SEASON LOVE, tym razem w wersji romantycznej i intensywnie czerwonej. Udowadniamy, że zaproszenia z serduszkami nie muszą być kiczowate i cukierkowe.
Agnieszka i Artur zdecydowali się na odważną kolorystykę ślubną. Do dekoracji miały zostać wykorzystane wszelkie odcienie czerwieni, od krwistej przez koral po róż. Motywem przewodnim, który miał się pojawić w papeterii ślubnej, dekoracjach, dodatkach a nawet na butach panny młodej było czerwone serduszko. Prezentowane zaproszenia (format DL) składają się z 3-ech kart - pierwszej okładkowej z charakterystyczną dla całej kolekcji, graficznie przedstawioną datą ślubu, drugiej z tekstem zaproszenia i trzeciej z dodatkowymi informacjami: R.S.V.P , wierszykami i mapką dojazdu. Całość przewiązana została czerwoną wstążką, umieszczona w eleganckiej srebrnej kopercie. Na odwrocie wszystkich kart znajduje się rysunek girlandy z serduszek na sznurku, który był jedną z przesłanych przez parę inspiracji. Mamy nadzieję, że ta iście walentynkowa propozycja znajdzie niejednego fana ;)
Żródło: pinterest.com ; projektslub.com

piątek, 13 lutego 2015

PRZYPINKI I MAGNESY ŚLUBNE PinLOVE jako podziękowanie dla gości weselnych - realizacje

Dziś prezentujemy pierwsze realizacje PinLOVE (Klik), które powstały jako uzupełnienie naszych kolekcji dodatków. Magnesy i przypinki to świetny i nietypowy pomysł na podziękowanie dla gości weselnych. Takie prezenciki możecie ułożyć obok każdego nakrycia - będą stanowiły oryginalną dekorację stołu. Przypinki goście mogą przypiąć do ubrania jeszcze w trakcie wesela, a magnesy jako przydatny gadżet w domu do lodówki. Dzięki temu na pewno nie zapomną o Waszym Ślubie. Projekty są dopasowane do poszczególnych zaproszeń i dodatków z naszej oferty. Wszystkie badziki mają średnicę 3,8 cm. Dokładny opis poszczególnych opcji znajdziecie w zakładce OFERTA PinLOVE (Klik).

Najnowsze realizacje znajdziecie tutaj:
Zapraszamy i polecamy!
PRZYPINKI I MAGNESY ŚLUBNE PinLOVE