środa, 30 września 2015

Kolekcja zaproszeń i dodatków ślubnych KWIATOWE LOVE 1 z rysunkiem dalii i róż w odcieniach różu i pomarańczu

Zaproszenia dla Marty i Pawła to kolejna propozycja z motywem kwiatów. Znowu kwiaty? Tak! Nic na to nie poradzimy, że tak je lubicie i wciąż chcecie je zamawiać :) Każda Para ma inny pomysł na kolorystykę i rodzaje roślin, które będą dekorowały salę, więc kolekcje wciąż się mnożą. Na szczęście mimo ogromu kwiatowych wzorów ta tematyka chyba nigdy nam się nie znudzi! Stanowią one bowiem wyjątkową oprawę graficzną wesela - nietuzinkową, elegancką, romantyczną i zawsze na czasie. Tym razem rysunek kwiatów jest bardziej naturalistyczny niż graficzny. Narzeczeni chcieli nawiązać do wiązanek jakie miały znaleźć się na sali weselnej: z dali i róży angielskich. Mocno energetyczna i żywa kolorystyka to odcienie różu (od pudrowego, aż po fuksję) oraz pomarańcz od jasnego beżu i brzoskwini po intensywny pomarańcz. Format zaproszenia składany ze wstążką oraz wkładką. W ramach tej kolekcji powstały także rozmaite dodatki: winietki pionowe, duże winietki z nazwami potraw do ustawienia na bufetach, zawieszki na alkohol, menu, numery stołów, serwetniki (kwiatowe opaski na serwetki), księga gości - klasyczna w formie albumu do wypisywania życzeń, drogowskazy, tablice rejestracyjne i plan z rozsadzeniem gości. 
Paleta inspiracji zdjęcia: Projekt Ślub ; pinterest.com

czwartek, 24 września 2015

PROMOCJA - 10% RABATU NA ZAPROSZENIA

Witajcie jesiennie! 

Nie było nas dłuższą chwilę, ale już w pełni naładowane nową energią wracamy do pracy. Staramy się ogarnąć skrzynkę mailową (dziękujemy za cierpliwość), a w międzyczasie żeby wynagrodzić Wam nasze milczenie mamy małą promocję.

Trzeba się spieszyć - do połowy października można otrzymać rabat 10% na wybrane zaproszenia. Polecamy i zapraszamy!

 Aby skorzystać z promocji należy:
1) Zostać fanem Projekt Ślub na Facebook’u (klik)

2) Udostępnić na swoim profilu na Facebooku naszego posta promocyjnego (udostępnienie publiczne) (klik)

3) Przesłać pełne zamówienie na maila projektslub@archiduo.pl (tj. formularz zamówienia, wszystkie teksty do zaproszeń, potwierdzenie wpłaty) razem poniższym plakatem lub plakatem z Facebook'a.

UWAGA!
Promocyjne zamówienia przyjmujemy od poniedziałku 28.09.2015 do piątku 16.10.2015 
do godziny 10:00.

Rabat dotyczy ZAPROSZEŃ W OPCJI STANDARD (bez dodatkowych poprawek graficznych i kolorystycznych) i liczony jest od łącznej kwoty zamówienia z wyjątkiem kosztów wysyłki.