sobota, 26 grudnia 2015

PRZERWA ŚWIĄTECZNA 23.12.15 - 03.01.16

W dniach 23.12.15 - 03.01.16 r. świętujemy.
Realizacja zamówień będzie wznowiona po nowym roku. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.
Jednocześnie życzymy Państwu spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
 

czwartek, 17 grudnia 2015

Pastelowe zaproszenia FLORAL LOVE w odcieniach różu i szarości idealne na elegancki lub rustykalny ślub

Czy można połączyć elegancję z rustykalnymi klimatami? Pewnie, że tak! Taką wizję ślubu mieli Marta i Krystian, dla których miałyśmy okazję projektować zaproszenia i dodatki. Roślinne ornamenty, duży składany ołtarzykowo format zaproszeń, delikatne barwy i dla przełamania sznurek jutowy z okrągłą karteczką. Koperta do wyboru biała lub brązowa kraft. Zaproszenia są szykowne, mają oryginalny charakter. Pastelowy róż przełamany szarością i bielą nadaje zaproszeniom lekkości.Co o nich sądzicie?
Z dodatków powstały min. numery na stoły, zawieszki na alkohol ze sznurkiem, naklejki na nalewki.

Zamów papeterię ślubną FLORAL LOVE w odcieniach różu i szarości (KLIK)

czwartek, 10 grudnia 2015

Rustykalne zaproszenie ślubne WoodLOVE z motywem drewna i gałązek świerku

Dziś propozycja dla fanów matki natury i stylu eko - zaproszenia WoodLOVE idealne na rustykalny ślub. Prezentujemy dwa projekty inspirowane lasem - w dwóch różnych formatach, ale tej samej grafice. Proste w formie i minimalistyczne w wyrazie. Na tle imitującym korę drewna, jedyne akcenty stanowią delikatne gałązki świerku. Serce z inicjałami wyrytymi w drewnie tworzy logo ślubne, które pojawi się w pozostałych dekoracjach. Dominują naturalne barwy, odcienie beżów i brązów oraz głębokiej szmaragdowej zieleni. Pierwsze zaproszenie to duża dwustronna karta, drugie składa się z czterech kwadratowych  kart, przewiązanych sznurkiem jutowym (w wersji elegantszej może to być szmaragdowa wstążka). Oba zaproszenia mogą mieć kopertę brązową typu kraft lub elegancką białą/srebrną. Na początek paleta inspiracji na rustykalny ślub, która świetnie wprowadza w klimat naszej propozycji.

Zamów zaproszenia i dodatki z serii WoodLOVE (klik) lub WoodLOVE 2 (klik)
Zdjęcia Projekt Ślub ; pinterest.com
 

wtorek, 8 grudnia 2015

Zaproszenia ślubne BOHO WIANEK w pastelowych odcieniach z motywami kwiatowymi

W związku z nadchodzącym sezonem ślubnym 2016 zaprojektowałyśmy kolekcję zaproszeń w stylu Boho - rustykalną i romantyczną z motywami czerpanym z natury oraz ornamentami etnicznymi. Dziś pierwsza odsłona - zaproszenia BOHO WIANEK, idealne dla par poszukujących delikatnych, pastelowych wzorów. Wzór charakteryzują malowane kwiaty, jasne kolory, stylistyka vintage i motyw wianka. Piękne kaligrafowane liternictwo stanowi tu wyrazisty akcent. Główną kartę w dużym formacie 21 x 15 cm uzupełniają mniejsza z R.S.V.P i save the date. Dopełnieniem rustykalnego charakteru zaproszeń jest jasny papier w stylu eko oraz koperta typu kraft
Na początek paleta inspiracji dla panien młodych , które marzą o ślubie w stylu boho.

Zobacz zaproszenia i dodatki z kolekcji BOHO WIANEK (Klik)
Zdjęcia: Projekt Ślub, pinterest.com