czwartek, 15 grudnia 2016

Etykiety (zawieszki) do prezentów świątecznych do pobrania - Boże Narodzenie 2016

Święta tuż tuż, więc dziś będzie wpis inny niż wszystkie, choć po części, jednak związany z naszą graficzną twórczością :) Do Bożego Narodzenia został już tylko tydzień! Być może, jesteście jeszcze w ferworze walki i poszukiwań idealnych prezentów, ale pewnie są wśród Was też tacy, którzy temat mają już od dawna ogarnięty. Niezależnie od tego, pakowanie prezentów gwiazdkowych najczęściej zostawiamy na koniec świątecznych przygotowań (dlatego, że nie ma czasu na ich pakowanie albo trzymamy je pochowane po kątach, żeby nie wpadły w niepowołane rączki). Mamy dla Was w tym roku mały prezent. Stworzyłyśmy zestaw etykiet na świąteczne paczki (karteczek, które posłużą jako bileciki do podarunków) i postanowiłyśmy się nimi z Wami podzielić :)
Karteczki są utrzymane w skandynawskiej stylistyce, część zawiera elementy z naszych ulubionych projektów zaproszeń ślubnych, kilka jest dość minimalistycznych, aby pasowały do każdej paczki. Mamy nadzieję, że i Wam projekty się przydadzą, a pomysł się spodoba, bo być może w przyszłości pojawi się, więcej tego typu wpisów. Link do pobrania pliku do druku znajdziecie na końcu wpisu.
https://drive.google.com/file/d/0ByHMqsrKWhqMZzl5dFo2YUZRbWM/view?usp=sharing

Zaprojektowałyśmy 9 etykiet (rozmiar ok. 5 x 8 cm). Karnety ustawione są na arkuszu A4, który należy wydrukować. Polecamy zrobić to na grubszym papierze o gramaturze minimum 200 g - standardowy zwykły papier ksero ma grubość 80g. My wydrukowałyśmy nasze etykiety w domowych warunkach na papierze posiadającym ozdobną fakturę o grubości 230g. Kiedy będziecie mieć już odpowiednią ilość arkuszy, etykiety wystarczy wyciąć, zrobić w nich dziurki i przywiązać wstążką lub sznurkiem do spakowanych prezentów :)
Możecie też spróbować wydrukować bileciki na papierze samoprzylepnym (na wszelki wypadek nie zaznaczałyśmy na projektach dziurek) i nakleić na paczki.

Po kliknięciu na poniższy obrazek otworzy się PLIK DO POBRANIA z projektem etykiet PROJEKT ŚLUB.
Etykiety (bileciki) do prezentów świątecznych - Projekt Ślub
Życzymy powodzenia w pakowaniu prezentów! 
PS. Spóźnialskim przypominamy też, że PROMOCJA MIKOŁAJKOWA z rabatami -15% na zaproszenia ślubne i --50% na projekty indywidualne trwa tylko do jutra.


Właścicielem projektów udostępnianych etykiet jest Projekt Ślub s.c. 
Jakiekolwiek komercyjne wykorzystanie projektów jest zabronione.

1 komentarz:

DominikaW pisze...

W jakim programie projektujesz zawieszki?