czwartek, 23 lutego 2017

SŁODKA PROMOCJA z okazji Tłustego Czwartku ! Promocja na zaproszenia ślubne Projekt Ślub - RABAT 20%

ZAPROSZENIA TAŃSZE AŻ O 20%
Dziś tłusty czwartek a my odchudzamy ceny! Mamy dla Was świeżutką, tłuściutką, pączkową promocję :)
Tylko do końca lutego wszystkie gotowe wzory zaproszeń Projekt Ślub dostępne na stronie
projektslub.com zamówicie w nowych, niższych o 20 % cenach !  
Promocja kończy się 1.03.2017 r. o godzinie 15.00.
KOD RABATOWY: SŁODKA PROMOCJA

REGULAMIN "SŁODKIEJ PROMOCJI"  PROJEKT ŚLUB:
- SŁODKA PROMOCJA  obejmuje wszystkie nowe zamówienia złożone w dniach 23.02 - 1.03.2017 r. 
- RABAT - 20% liczony jest od ceny zaproszenia za sztukę. Rabat obejmuje wszystkie zaproszenia ślubne w opcji STANDARD (dotyczy gotowych wzorów zaproszeń  prezentowanych na stronie projektslub.com wraz z wszystkimi prezentowanymi na wizualizacjach elementami składowymi: koperty, naklejki, wstążki itp.). Rabat naliczany jest do ceny wyjściowej zaproszenia ujętej w aktualnym Cenniku Zaproszeń Projekt Ślub. Rabat nie obejmuje opcji dodatkowych i kosztów przesyłki.
- Zamówienie powinno zawierać uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie wpłaty zaliczki, oraz komplet danych niezbędnych do wykonania zaproszeń. 
- Zgłoszenie (zawierające uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie dokonania przedpłaty oraz pliki tekstowe z danymi) należy złożyć mailowo na adres pracownia@projektslub.com do dnia 1.03.2017 r. do godziny 15:00.
- Promocja dotyczy wyłącznie drukowanych elementów, wykonanych na podstawie autorskich pomysłów pracowni Projekt Ślub prezentowanych na wizualizacjach (przesyłanych Klientowi do zatwierdzenia mailowo w formie plików JPG). 
- Promocja nie dotyczy przygotowania projektów w  wersji elektronicznej lub projektów do samodzielnego wydruku, pliki źródłowe są własnością Projekt Ślub i nie podlegają sprzedaży oraz nie są udostępniane Klientowi do wykorzystania do własnych potrzeb. Wydruk i wykonanie prezentowanej Klientowi na wizualizacjach papeterii leży wyłącznie po stronie firmy Projekt Ślub.

Brak komentarzy: