czwartek, 9 lutego 2017

WALENTYNKOWA PROMOCJA 15 % rabatu za zaproszenia ślubne Projekt Ślub

Walentynki tuż tuż! Z tej okazji dla wszystkich zakochanych przygotowałyśmy promocję na zaproszenia ślubne wg gotowych wzorów. Jeśli złożycie zamówienie do 14.02 do godziny 15.00 to zaproszenia będą tańsze aż o 15 % od ceny podstawowej. Sprawcie sobie z ukochanym prezent :)
W sprawie oferty cenowej zaproszeń prosimy o kontakt mailowy na pracownia@projektslub.com
REGULAMIN PROMOCJI WALENTYNKOWEJ PROJEKT ŚLUB:
- PROMOCJA WALENTYNKOWA obejmuje wszystkie zamówienia złożone w dniach 7.02.2017- 14.10.2017 r. 
- RABAT - 15% liczony jest od ceny zaproszenia za sztukę. Rabat obejmuje wszystkie zaproszenia ślubne w opcji STANDARD (dotyczy gotowych wzorów zaproszeń  prezentowanych na stronie projektslub.blogspot.com lub fanpage’u na Facebooku, wraz z wszystkimi prezentowanymi na wizualizacjach elementami składowymi: koperty, naklejki, wstążki itp.). Rabat naliczany jest do ceny wyjściowej zaproszenia ujętej w aktualnym Cenniku Zaproszeń Projekt Ślub. Rabat nie obejmuje opcji dodatkowych i kosztów przesyłki.
- Zamówienie powinno zawierać uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie wpłaty zaliczki, oraz komplet danych niezbędnych do wykonania zaproszeń. 
- Zgłoszenie (zawierające uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie dokonania przedpłaty oraz pliki tekstowe z danymi) należy złożyć mailowo na adres projektslub@archiduo.pl  do dnia 14.02.2017 r. do godziny 15:00.
- Promocja dotyczy wyłącznie drukowanych elementów, wykonanych na podstawie autorskich pomysłów pracowni Projekt Ślub prezentowanych na wizualizacjach (przesyłanych Klientowi do zatwierdzenia mailowo w formie plików JPG). 
- Promocja nie dotyczy przygotowania projektów w  wersji elektronicznej lub projektów do samodzielnego wydruku, pliki źródłowe są własnością Projekt Ślub i nie podlegają sprzedaży oraz nie są udostępniane Klientowi do wykorzystania do własnych potrzeb. Wydruk i wykonanie prezentowanej Klientowi na wizualizacjach papeterii leży wyłącznie po stronie firmy Projekt Ślub.

Brak komentarzy: