środa, 8 marca 2017

Zaproszenia Ślubne z motywami kwiatowymi - uniwersalny trend i ponadczasowy motyw w papeterii ślubnej

Motyw kwiatów, kolorowe lub monochromatyczne wianki  to bardzo popularny i ponadczasowy trend, nie tylko w dekoracjach, ale i w papeterii ślubnej.
Wybór kwiatów, jakie pojawią się na ślubie, w wiązance panny młodej i na sali weselnej jest równie ważny, co wybór sukni, muzyków czy miejsca wesela. Często, to właśnie kwiaty stają się motywem przewodnim wesela.
Projektowanie zaproszeń ślubnych z motywami kwiatowymi, pięknymi ilustracjami różnych gatunków kwiatów (zarówno graficznymi jak i w wersji romantycznej, boho czy akwarelowej) to nasza specjalność.
Marzycie o ślubie usłanym np. niebieskimi hortensjami lub sali, która utonie w różowych piwoniach? A może wasza wizja obejmuje polne kwiaty a panna młoda, założy na głowę wianek ze świeżych kwiatów?
To świetny pomysł. Pomyślcie jak pięknie Waszą wizję dopełnić może papeteria ślubna, w tym samym motywie. Kwiatowe zaproszenia są niezwykle stylowe, mogą mieć różne odsłony od eleganckich po rustykalne, ale zawsze będą na czasie. Uzupełnione o dodatki ślubne, które pojawią się na sali weselnej, takie jak menu, winietki, numery stołów, table plan itp. stworzą naprawdę wyjątkowy klimat i spójną całość.
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love
Zaproszenia Kwiatowe Love dostępne na

Na naszym blogu znajdziecie wiele inspirujących przykładów z realizacji kwiatowej papeterii Projekt Ślub .Polecamy też kolekcję zaproszeń Kwiatowe Love i zaproszenia w stylu Boho dostępne na naszej stronie projektslub.com.
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love#/kwiatowa-elegancja/
http://projektslub.blogspot.com/2013/11/zaproszenia-slubne-i-dodatki-na.html
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love#/niebieska-hortensja/
http://projektslub.blogspot.com/2015/09/kolekcja-zaproszen-i-dodatkow-slubnych.htmlhttps://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love#/fioletowa-hortensja/
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-boho-rustic-vintage#/boho-wianek-2/
Zaproszenie Ślubne BOHO WIANEK 2- zamów na projektslub.com
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love#/kwiatowe-love-brzoskwinia-fuksja/
Kolekcję ślubną KWIATOWE LOVE 1 możesz zamówić na https://projektslub.com
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love#/podhalove-kwiaty/
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love#/kwiatowe-love-bordo-marsala/https://projektslub.com/dodatki-slubne-pinlove-magnesy-przypinki

Brak komentarzy: