poniedziałek, 3 kwietnia 2017

3 inspirujące powody, dla których warto zamówić zaproszenia ślubne z osią czasu

Dziś pokażemy Wam nasze pomysły na zaproszenia ślubne z osią czasu z przełomowymi datami Waszego związku.
Co to jest oś czasu związku? To diagram obrazkowo-słowny prezentujący na osi chronologicznie ułożone najważniejsze momenty Waszego wspólnego życia przedmałżeńskiego.
Zaproszenie Ślubne "Zakochani w Paryżu" projektslub.com
Poznajcie 3 niepodważalne argumenty, dla których warto ją mieć na swoich zaproszeniach ślubnych :) Zobaczcie nasze propozycje i dajcie znać jak Wam się podobają.

1. Dajecie się poznać
Jeśli chcielibyście, podkreślić w zaproszeniach ślubnych istotne daty w Waszym związku, przemycić historię Waszej miłości lub po prostu dać się lepiej poznać Gościom, to OŚ CZASU jest świetnym rozwiązaniem. Zaproszenia na których umieszczamy taki diagram są bardziej osobiste, nawet gotowy projekt zyskuje na indywidualności i jest dedykowany konkretnej parze.
Jakie daty na nim ująć? Oczywiście te, które coś dla Was znaczą. Pierwsza randka lub spotkanie, miejsce i czas poznania, zaręczyny, ślub to te, które umieszczamy najczęściej. Na tym koniec? Oczywiście, że nie! Jeśli chcecie możecie podać datę najlepszych wakacji, kupna wspólnego auta, domu, pojawienia się ukochanego pupila. Jesteście już rodzicami? Super, to chyba najważniejsza data, której nie może zabraknąć na takiej osi.
Zaproszenie Ślubne "Biały Kwiat" projektslub.com
Zaproszenie Ślubne "Biały Kwiat" projektslub.com

Zaproszenie Ślubne "Piwonie 4" projektslub.com
Zaproszenie Ślubne "Piwonie 4" projektslub.com
 2. Wyróżniacie się na tle innych ślubów wśród rodziny i znajomych
Dzięki obrazkowemu schematowi z ważnymi dla Was datami, zaproszenia nabiorą indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Ten oryginalny akcent sprawi, że informacja o Waszym ślubie szybko zapadnie gościom w pamięci, a Wasze zaproszenia wyróżnią się w stosie innych bezosobowych kartek.
Zaproszenie Ślubne "Zaczarowany Las" projektslub.com
Zaproszenie Ślubne "Zaczarowany Las" projektslub.com
Zaproszenie Ślubne "Kwiaty i Groszki" projektslub.com
Zaproszenie Ślubne "Kwiaty i Groszki" projektslub.com
3.Oś czasu to dopiero początek
Każdą datę staramy się wizualizować prostym graficznym piktogramem na zasadzie skojarzeń: pierwsza randka - serce, zaręczyny - pierścionek, ślub - obrączki, dziecko - wózek. Diagramy są proste, czytelne. Zawierają maksimum informacji w minimalistycznym wydaniu. Niosą prosty przekaz w uroczym wydaniu. I na tym koniec? Pewnie,że nie. Ta sama oś czasu, może pojawić się, również na dodatkach weselnych np. numerach stołów czy planie usadzenia gości. Co więcej może wytyczyć charakter pozostałych elementów papeterii ślubnej. Kolejne schematy mogą pojawić się na innych dodatkach np. na menu weselnym, można umieścić godzinową oś, ze spisem dań i rysunkowymi piktogramami. Plan ślubu przedstawiony w podobnym stylu, również będzie wyglądał świetnie. Możliwości jest wiele :)
Zaproszenie Ślubne "Śniadanie u Tiffany'ego 4- Ombre"
 
 
Jeśli podobają się Wam nasze projekty możecie zamówić coś nowego lub kupić dokładnie takie same zaproszenia jak na zdjęciach. Dostosujemy je do Waszych potrzeb.
Więcej projektów z pomysłowymi grafikami znajdziecie na naszej stronie: projektslub.com
 
Poniżej jedne z naszych pierwszych zaproszeń ślubnych z osią czasu związku wykonane dla popularnej blogerki Fashionelki . Projekt Śniadanie u Tiffanego doczekał już kolejnych wersji, wszystkie możecie oglądać na naszej stronie.


Brak komentarzy: