poniedziałek, 19 czerwca 2017

ZAPROSZENIA ŚLUBNE I PAPETERIA TANIEJ DO 20% - PROMOCJA „LAST MINUTE”

Ślub już tuż tuż, a Wy, wciąż nie macie zaproszeń? 
Świetnie trafiliście, bo do połowy lipca wszystkie ZAPROSZENIA PROJEKT ŚLUB dostępne na stronie projektslub.com zamówicie w cenach niższych, aż do 20% !  
A może zaproszenia już rozdane, ale brakuje pozostałej papeterii ślubnej (winietek, menu table planu itd.)? Szukacie dodatków ślubnych, które udekorują waszą sale weselną? Dopasujcie coś z naszych gotowych kolekcji już teraz, korzystając z  rabatu powitalnego -10% na DODATKI SOLO dla nowych klientów, którzy nie zamawiali u nas zaproszeń.  
Zamówcie zaproszenia i dodatki już teraz a zapłacicie za nie mniej:

-20% RABAT NA ZAPROSZENIA ŚLUBNE przy zamówieniu powyżej 60-ciu sztuk zaproszeń

-10% RABAT NA ZAPROSZENIA ŚLUBNE przy zamówieniu  od 30-60-ciu sztuk zaproszeń

-10% RABAT NA DODATKI ŚLUBNE przy kompleksowym zamówieniu dodatków ślubnych w opcji SOLO w czasie trwania promocji

Promocja kończy się 20.07.2017 r. o godzinie 15.00.

KOD RABATOWY:  LAST MINUTE  
Szczegóły promocji w regulaminie na końcu posta.
REGULAMIN PROMOCJI „ LAST MINUTE”  PROJEKT ŚLUB:

PROMOCJA  „LAST MINUTE”   dotyczy wszystkich nowych zamówień złożonych w dniach 19.06 - 20.07.2017 r. 
Rabaty dotyczą nowych klientów, nie będą doliczane zamówień złożonych przed ogłoszeniem promocji.
- RABAT -10% NA ZAPROSZENIA ŚLUBNE liczony jest od ceny zaproszenia za sztukę dla zamówień na 30-60 ciu sztuk. Rabat obejmuje wszystkie zaproszenia ślubne. Rabat naliczany jest do ceny wyjściowej zaproszenia ujętej w aktualnym Cenniku Zaproszeń Projekt Ślub. Rabat nie obejmuje kosztów projektów indywidualnych, modyfikacji , opcji dodatkowych i kosztów przesyłki.

- RABAT -20% NA ZAPROSZENIA ŚLUBNE liczony jest od ceny zaproszenia za sztukę dla zamówień od  61 sztuk. Rabat obejmuje wszystkie zaproszenia ślubne. Rabat naliczany jest do ceny wyjściowej zaproszenia ujętej w aktualnym Cenniku Zaproszeń Projekt Ślub. Rabat nie obejmuje kosztów projektów indywidualnych, modyfikacji , opcji dodatkowych i kosztów przesyłki.

- RABAT -10% NA DODATKI W OPCJI SOLO liczony jest od łącznej kwoty za dodatki weselne dla nowych klientów, którzy nie zamawiali zaproszeń Projekt Ślub. Rabat naliczany jest do ceny wyjściowych dodatków ujętych w aktualnym Cenniku Dodatków Projekt Ślub. Rabat nie obejmuje kosztów przesyłki i kosztów poprawek graficznych. Promocja dotyczy wyłącznie gotowych kolekcji papeterii ślubnej dostępnej na stronie projektslub.com.

- Zamówienie przesłane w czasie trwania promocji powinno zawierać uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie wpłaty zaliczki, oraz komplet danych niezbędnych do wykonania zaproszeń lub dodatków ślubnych. 

- Zgłoszenie (zawierające uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie dokonania przedpłaty oraz pliki tekstowe z danymi) należy złożyć mailowo na adres pracownia@projektslub.com do dnia 20.07.2017 r. do godziny 15:00.

- Promocja dotyczy wyłącznie drukowanych elementów, wykonanych na podstawie autorskich pomysłów pracowni Projekt Ślub prezentowanych na wizualizacjach (przesyłanych Klientowi do zatwierdzenia mailowo w formie plików JPG).


- Promocja nie dotyczy przygotowania projektów w  wersji elektronicznej lub projektów do samodzielnego wydruku, pliki źródłowe są własnością Projekt Ślub i nie podlegają sprzedaży oraz nie są udostępniane Klientowi do wykorzystania do własnych potrzeb. Wydruk i wykonanie prezentowanej Klientowi na wizualizacjach papeterii leży wyłącznie po stronie firmy Projekt Ślub.

Brak komentarzy: