piątek, 18 sierpnia 2017

Góralskie wesele - elegancka papeteria ślubna w stylu ludowym cz. 2

Wybór zaproszeń ślubnych i stylu papeterii, czy dekoracji weselnych należy do jednych z pierwszych decyzji, jakie podejmuje młoda para. Jeśli jesteście tradycjonalistami, kochacie góry albo macie góralskie korzenie lub po prostu marzy Wam się ślub w Zakopanem, polecamy Wam naszą folkową kolekcję ślubną "Chusta Góralska". Na projekt zaproszeń ślubnych i dodatków weselnych dla Kasi i Dave'a, zostały przeniesione motywy kwiatowe z tradycyjnej chusty góralskiej takie jak czerwone maki,piwonie i róże. Wszystkie papierowe dekoracje są utrzymane w nowoczesnym i eleganckim stylu. Na białym tle papeterii dominują wyraziste kolorowe grafiki kwiatów. Więcej o tej ludowej papeterii przeczytacie w poprzednim poście. 
W zaproszeniach został wprowadzony kolor zielony nawiązujący do flagi Irlandii z której pochodzi Dave. W dodatkach zrezygnowaliśmy z tego koloru, gdyż nie komponował się z wystrojem sali weselnej. Zaproszenie ma kształt harmonijki. Oprócz treści, na zaproszeniu znalazło się R.S.V.P. , mapka dojazdu, love story i mapa krajów, z których pochodzi ta międzynarodowa para.
 
Na zaproszeniach ślubnych narysowałyśmy kwiaty pojawiające się na tradycyjnych chustach góralskich.
 
 
Bileciki do podziękowań weselnych, przewiązane cienkim czerwonym sznurkiem Młoda Para dowiązała do mini buteleczek z domową nalewką - efekt możecie zobaczyć TU.
 
Jeśli na weselu planujecie zatrudnić barmana który będzie serwował gościom ciekawe drinki nie zapomnijcie o "Drinks Menu" ze spisem napojów, które postawicie na każdym stole oraz Drink Barze.
Tabliczki z oryginalnymi hasłami ustawione na weselnych stołach i bufetach cieszą oko, bawią, dekorują i informują.

Brak komentarzy: