piątek, 6 października 2017

Kwiatowe zaproszenia ślubne idealne na romantyczny ślub

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym, wpasują się idealnie w klimat romantycznego wesela. Nasza dzisiejsza propozycja jest niezwykle delikatna i osobliwa. Nie bez powodu nazwałyśmy ten projekt zaproszeń TAJEMNICZY OGRÓD - umieszczone na nich grafiki roślinne, mają lekko rozmyty, akwarelowy i enigmatyczny charakter. Na kwadratowych dwustronnych kartach pojawiły się nasze ukochane kwiatowe rysunki - róże, piwonie, eustomy, paproć i eukaliptus. Całość w pastelowej, różowo fuksjowej kolorystyce przełamanej miętą i brudną zielenią, drukowana na matowym, białym papierze, spięta opaską w komplecie z eko kopertą. 
Różowe kwiaty, drewniane meble, rustykalne dekoracje, romantyczne wiązanki kwiatowe, delikatne jak mgiełka liście paproci i szaro zielone liście eukaliptusa, zwiewna suknia Panny Młodej, eleganckie szkło i biała porcelana, piękne okoliczności przyrody - tej romantycznej wizji, ślubno weselnej, uroku doda idealnie dopasowana papeteria, w przydymionych pastelowych barwach.
Źródło: projektslub.com ; weddbook.com ; pinterest.com ; insideweddings.com
 
Zaproszenia z kolekcji TAJEMNICZY OGRÓD uzupełnia papeteria ślubna:  karty menu , winietki ślubne numery stołów.   Te elementy razem z planem stołów to prawdziwy Must Have na współczesnym weselu. Wśród naszych propozycji jest jeszcze cała masa innych dodatków weselnych, wszystkie zawsze dopasowujemy do wzoru zaproszeń.

Brak komentarzy: