piątek, 20 października 2017

Romantyczne zaproszenia ślubne w klasycznym wydaniu

W trendach ślubnych na rok 2018 powieje romantyzmem, i będzie to jeden z dominujących nurtów weselnych w nadchodzącym sezonie.  Zwiewne suknie ślubne, bajecznie pastelowe wiązanki, stoły tonące w delikatnych  kwiatach i do tego piękna papeteria, dopasowana w najdrobniejszych szczegółach (najlepiej od Projekt Ślub). Róż, tak idealnie pasujący do tej wizji, od lat jest już w czołówce, jeśli chodzi o wybór ulubionego koloru panien młodych. Wcale nas to nie dziwi, bo różowe barwy w pięknym, nieco brudnym wydaniu zawsze będą bliskie też naszym sercom.

Jeśli i Wam podobają się proste, klasyczne i eleganckie zaproszenia ślubne, z mnóstwem kwiatów w stonowanej kolorystyce, to nasza dzisiejsza propozycja będzie idealna. Zaproszenia "Power Flower" w palecie barw od złota przez beże, aż po pudrowe róże, świetnie wpasują się w eleganckie wesela .

Zaproszenia są dostępne w dwóch formatach: dużym zeszytowym A5 z wklejaną wewnętrzną kartą i mniejszym pocztówkowym A6. Tło w stylu ombre w kolorach złota i beżu stanowi subtelny podkład dla różowo-pudrowych piwonii i hortensji. Do zaproszeń możemy zaprojektować dwustronną kartę - wkładkę, na której zmieszczą się dodatkowe informacje dla gości jak mapa, R.S.V.P., info o noclegach itp.
Szczegóły dotyczące zamawiania tych lub innych wzorów znajdziecie na naszej stronie projektslub.com
Źródło zdjęć: projektslub.com; insideweddings.com; weddbook.com ; pinterest.com

Brak komentarzy: