wtorek, 24 kwietnia 2018

Zaproszenia ślubne na wesele z motywem Alicji w Krainie Czarów

Która z nas będąc małą dziewczynką nie marzyła o bajkowym ślubie?
Niektórzy na marzeniach poprzestają, inni idą o krok dalej i realizują ten plan dosłownie.
Bajkę o Alicji w Krainie Czarów zna chyba każdy. Od kilku lat stanowi ona również wdzięczny temat w ślubnych stylizacjach. Blanka i Karol - dla których stworzyłyśmy prezentowane w tym poście zaproszenia - na motyw przewodni wesela wybrali właśnie Krainę Czarów. Wymarzyli sobie papeterię ślubną nawiązującą do stylu wiktoriańskiego, trochę romantyczną, nieco tajemniczą. Do zaproszeń, które zaprojektowałyśmy idealnie sprawdzi się boho stylizacja panny młodej oraz dekoracje jak porcelanowe filiżanki, delikatne kwiaty, stare książki, zegary, klucze czyli wszystko to co kojarzy nam się z wyżej wspomnianą baśnią. Ślub i wesele w takiej bajkowej odsłonie zachwyci gości.
Personalizowany projekt indywidualny, wykonany specjalnie na zamówienie narzeczonych, zawsze daje nieograniczone możliwości stworzenia czegoś zupełnie nowego, świeżego.
Samo zaproszenie wykonane jest na dużym ołtarzykowo składanym formacie (po rozłożeniu A4) i utrzymane w stylu rustykalnym z grafikami delikatnych polnych kwiatów. Zaproszenie przewiązałyśmy sznurkiem z dołączoną okrągłą zawieszką w kształcie zegara oraz małym miedzianym kluczykiem/zamkiem.
Koperta z hasłem "Otwórz mnie" na naklejce i rysunkiem zamka do drzwi zachęca, aby zajrzeć co jest w środku.
Zaproszenie ślubne urzeka delikatnością, romantyzmem i oryginalną formą.
Więcej zaproszeń tematycznych znajdziecie u nas na stronie projektslub.com.
 
Źródła zdjęć w poście:

Brak komentarzy: