sobota, 24 września 2011

Kasia i Igor - kwieciste ornamenty - DODATKI ŚLUBNE

Prezentujemy projekty dodatków ślubnych Kasi i Igora. Ich zaproszenia możecie obejrzeć TUTAJ.
Pionowe wnietki i bilecik do podziękowań dla gości.
Tablica z usadzeniem gości przy numerowanych stołach - plakat formatu 50x70cm umieszczony w antyramie, ustawiany na sztaludze przed wejściem do sali weselnej.
Zawieszki na wódkę weselną.
Wśród dodatków Kasi i Igora znalazła się również nietypowa księga gości. W Kufereku/pudełku dopasowanym (kolorystycznie i graficznie) do pozostałych elementów  umieściłyśmy pojedyncze karty do wpisywania życzeń. Karty były puste lub posiadały początek zdania, który goście mogli dokończyć np. "Dawno dawno temu..", "Miłość..", "Życzymy Wam..". Z takich dokończonych zdań mogą powstać  ciekawe historie, które w przyszłości będą wspaniałą pamiątką ;) Wewnątrz pudełka znajdowała się informacja dla gości z prośbą o wpis.
Na koniec pełny zestaw elementów ślubnych: zaproszenia, etykiety na wódkę, winietki, menu, prezenciki dla gości i nietypowa księga gości w formie pudełka z kartami na życzenia gości.
 
Podziękowania dla rodziców w formie plakatów z mixem zdjęć. Dla każdej pary po dwa plakaty formatu 50x50 cm, jeden ze zdjęciami z dzieciństwa państwa młodych, drugi ze zdjęciami z ich młodości i ślubu.
 
Na koniec zdjęcia z romantycznej sesji plenerowej, do której zostały wykorzystane dodatki ślubne naszego projektu  oraz wybrane przez nas rekwizyty ;)
Na koniec prezentujemy bukiet na sesję plenerową naszego autorstwa ;) Zdjęcia autorstwa Margol Photography.
Jeśli spodobały się Wam te dodatki możecie zamówić takie same! Wykonamy niezbędne poprawki oraz personalizacje.

Brak komentarzy: