poniedziałek, 25 czerwca 2012

Dookoła Świata - nietypowe dodatki ślubne z motywem podróży

Pamiętacie zaproszenia DOKOŁA ŚWIATA z samolotem oblatującym kulę ziemską, które jakiś czas temu zaprojektowałyśmy specjalnie dla Magdy i Karola? Dziś chcemy podzielić się z Wami kolekcją dodatków do tego projektu. Kolorystyka nieco inna, bo dopasowana do barw dominujących na sali weselnej. Róż i fiolet zastąpiłyśmy różnymi odcieniami granatu i pomarańczu, które dominowały na sali weselenej. Elementem łączącym zaproszenia i dodatki w jedną spójną całość jest motyw podróży. Elementy graficzne takie jak samolot z afiszem, kula ziemska czy mapa świata zostały w zabawny sposób wkomponowane do projektów. Narzeczeni zamówili u nas standard weselnych dodatków, czyli pakiet Projekt Ślub: winietki, zawieszki na alkohol, menu, plan usadzenia przy stołach, numery stołów i księgę gości.
Projekty dodatków, które dzisiaj prezentujemy pasują również do zaproszenia HOME IS WHERE LOVE IS ze względu na ten sam motyw przewodni - za jakiś czas pokażemy je Wam w kolorystyce dopasowanej właśnie do tego projektu.
Warty uwagi jest nowy projekt księgi gości z odciskami palców. Plakat zawiera przeniesiony z zaproszeń, motyw samolotu okrążającego kulę ziemską i hasło " Udajcie się z nami w podróż dookoła świata". Tym razem podpis i odciski swoich palców goście mogą umieścić w dowolnym miejscu na świecie!:)
Na okładkach menu została wykorzystana mapa świata, w której zakomponowałyśmy świetnie wpisujące się w konwencję tego dodatku hasła typu "eat drink and be married" ;) Zawieszki na alkohol mają dwa kolory wstążek i dwa rodzaje wierszyków. Madzia i Karol wybrali te przypominające kulę ziemską ;) W kolekcji pojawił się również (po raz pierwszy na naszym blogu) numer stołu wyglądający jak przeskalowana pionowa winietka (format 10 x15, dwustronny).1 komentarz:

Studio graficzne Poznań pisze...

Pomysł z tego typu materiałami jest w istocie błyskotliwy. Sądzę, że wszyscy, którzy planują ślub, powinni rozważyć zamówienie nieco bardziej oryginalnych zaproszeń niż tradycyjne kartki. Kreatywności nigdy za wiele, a warto zaskoczyć swych przyszłych gości jeszcze przed rozpoczęciem właściwej imprezy :)