czwartek, 1 grudnia 2011

Zaproszenie SPRING LOVE z żółtą wstążką

Marta i Grzegorz ślub biorą pod koniec kwietnia i jako motyw przewodni, jak sami stwierdzili właśnie z racji pory roku, wybrali WIOSNĘ. Para zdecydowała się na kolorystykę żółto-zieloną z domieszką złota. Kwiaty też będą wiosenne - tulipany i żonkile ;) Polecamy również ŻÓŁTO ZIELONE INSPIRACJE.
 
 
Zaproszenie składa się z trzech dwustronnie zadrukowanych kart (21 cm x 10 cm) - wszystkie mają ten sam tył, połączonych ze sobą żółtą wstążką. W jego skład wchodzi również koperta (perłowa, format DL – 22x11 cm) z otworem na wystającą wstążkę
W kolorystyce żółto zielonej warto wykorzystać cytrusy. Limonki i cytryny są bardzo wdzięcznym owocem, i mogą stanowić fajny element w dekoracjach ślubnych. Winietki dopasowane do grafiki prezentowanego powyżej zaproszenia, wetknięte w cytrynę, postawione obok każdego nakrycia wyglądały by pięknie. Marta i Grzesiek wybrali inny projekt, więc na razie nie będziemy mieć okazji do stworzenia dodatków do tego zaproszenia..Nic straconego! Dla tych z Was którzy zdecydują się je zamówić zaprojektujemy piękne cytrynowe dodatki ;)
Jeśli spodobały się Wam te zaproszenia możecie zamówić takie same! Wykonamy niezbędne poprawki oraz personalizację. 

Brak komentarzy: