czwartek, 1 marca 2012

SUMMER LOVE - zaproszenie ślubne z kokardką

Zaproszenie dla Eweliny i Davida jest modyfikacją znanego Wam już projektu SPRING LOVE w kolorystyce żółto zielonej. Narzeczonym bardzo spodobała się taka forma zaproszenia, jednak wybrali inną kolorystykę i motyw. Chcieli, aby w ich zaproszeniu został ujęty motyw motyli, które bardzo lubi Ewelina oraz skuter Vespa uwielbiany przez Davida, na którym wspólne podróżują. Na ślubnym kobiercu stanie rodowita Krakowianka i Brytyjczyk. Prezentowana dziś wersja powstała na ich letni ślub, który odbędzie się w centrum naszego ukochanego Krakowa. Ponieważ na weselu będzie wielu zagranicznych gości, zaproszenie powstało w dwóch wersjach językowych, różniących się ilością kart. Wersja polska ma trzy karty natomiast angielska ma dodatkową kartę z ważnymi dla zagranicznych gości informacjami. Na karcie z mapką przedstawiającą krakowski rynek zostały zaznaczone - oprócz miejsca ślubu i wesela - najciekawsze atrakcje turystyczne.

Zaproszenie w kolorze bieli połączonej z wyrazistym fioletem i fuksją oraz srebrem jest bardzo elegancie i jednocześnie oryginalne. Niestety zdjęcia nie oddają w pełni ani jego kolorów ani uroku. Jesteśmy bardzo zadowolone z efektu, mamy nadzieję, że i Wam się spodoba ;)
 
Oryginalne koperty w wyciętym otworem, w formacie DL, wykonane ze srebrnego, eleganckiego perłowego papieru świetnie komponują się z wystającą satynową wstążką.

1 komentarz:

Marlen pisze...

Śliczne, zachwycona jestem każdym waszym zaproszeniem:) i zazdroszcze takiej pracy:)