środa, 22 lutego 2017

Papeteria ślubna z mowtywami graficznymi białych kwiatów - wyjątkowe i oryginalne zaproszenia ślubne w odcieniach bieli, czerni i granatu

Wybór bukietu ślubnego to nie lada wyzwanie. Wiele przyszłych panien młodych, staje przed dylematem, jakie kwiaty wybrać na swój najważniejszy dzień. Decyzja, jest o tyle ważna, że zazwyczaj do kwiatów, które pojawią się w wiązance ślubnej dopasowujemy również pozostałe dekoracje kwiatowe. W naszej pracy projektowej, często spotykamy się również z przypadkami, kiedy kwiaty stają się motywem przewodnim ślubu a para chce, aby znalazły się one na całej papeterii ślubnej. 
Źródła zdjęć: projektslub.com ; greenweddingshoes.com
oncewed.com ; shannoncunningham.net
yourbouquet ; Style Me Prettypinterest.com
Wizja niejednej panny młodej zakłada, że kwiaty ślubne powinny być białe. Biel kojarzy się z delikatnością, lekkością, niewinnością. Biały jest oczywistym kolorem na weselach. Dziś chcemy Wam pokazać papeterię ślubną Iwony i Tomka, którzy wymarzyli sobie zaproszenia i dodatki z białymi motywami kwiatowymi. Kolory przewodnie to biel z akcentami czerni i granatu. Stworzyłyśmy dla nich indywidualny projekt zaproszeń Biały Kwiat, na których pojawiły się delikatne, kwiatowe motywy graficzne z rysunkiem róży, storczyków, frezji, anemonów.
Anemony, czyli zawilce to urocze i romantyczne kwiaty, z wyglądu nieco przypominające charakterystyczne dla naszych polskich łąk maki. Zasługują tu na uwagę, gdyż chyba nikt nie przejdzie obok nich obojętnie i wystarczy tylko kilka tych kwiatów, aby odmienić charakter bukietu.  Papeterii również nadały wyrazisty i elegancki charakter.
Jak zamówić zaproszenia dowiecie się na naszej nowej stronie projektslub.com.  
Ofertę cenową i pełną kolekcję znajdziecie w albumie ZAPROSZENIA - KWIATOWE LOVE- BIAŁY KWIAT.
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love#/bialy-kwiat/
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love#/bialy-kwiat/
https://projektslub.com/zaproszenia-slubne-kwiatowe-love#/bialy-kwiat/
Style Me Pretty
https://projektslub.com/dodatki-slubne/
flirtyfleurs.com
https://projektslub.com/dodatki-slubne-ksiega-gosci
https://projektslub.com/dodatki-slubne-pozostale
https://projektslub.com/dodatki-slubne-menu-weselne
https://projektslub.com/dodatki-lubne-tabliczki-z-haslami
https://projektslub.com/dodatki-slubne-menu-weselne
Zaprojektowałyśmy już wiele zaproszeń z motywami kwiatowymi, inne motywy możecie obejrzeć tu:  KOLEKCJA ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH KWIATOWE LOVE.

Brak komentarzy: