środa, 4 lipca 2012

Seria dodatków ślubnych do Złotej Elegancji + fotorelacja z przystrojonej sali weselnej

Projekt ZŁOTA ELEGANCJA w pięknych kolorach złota i srebra jest idealny dla par, którym zależy na szykownym i klasycznym stylu.
Dziś chcemy się pochwalić (a co!) serią dekoracji ślubnych do tego projektu. I co najbardziej nas cieszy zaserwujemy je inaczej niż zwykle ;) Po raz pierwszy na blogu fotorelacja z miejsca, gdzie odbywało się wesele! W końcu nadarzyła się sposobność aby zobaczyć jak prezentuje się nasza papeteria ślubna w pełnej oprawie ;)  Takie okazje to dla nas rzadkość, gdyż projekty wędrują po całej Polce (i świecie) i nie mamy jak i kiedy jeździć za nimi z aparatem ;P
Nie mogłyśmy się doczekać, aż pokażemy Wam te zdjęcia - zrobione na sali przygotowanej na przyjęcie weselne tuż przed "godziną zero". Przepiękne wnętrza, oryginalne elementy dekoracyjne, cudne kwiaty i tkaniny, a we wszystko to wkomponowane złote dodatki od Projekt Ślub. Winietki, zawieszki na alkohol, menu (polskie i angielskie), numery stołów, plan usadzenia i księga gości do zostawiania odcisków palców - wszystkie te elementy znalazły swoje miejsce na sali i stały się integralną częścią całej kompozycji. Maria &Michiel czyli M&Ms jak o sobie mówią, podarowali gościom właśnie draże M&M's w kolorze białym i kremowym z wygrawerowaną datą i miejscem ślubu oraz swoimi imionami ;) Do paczuszek dołączyli karteczki z podziękowaniem na złotej wstążce.
Często pytacie jak wyeksponować na przyjęciu Księgę gości - obejrzyjcie zdjęcia, gdyż stanowią znakomitą inspirację. Dekoratorki Marii i Michiela spisały się świetnie! My byłyśmy zachwycone efektem końcowym, a Wy? Oceńcie sami ;)

Zapraszamy również do polubienia naszego FANPAGE'U NA FACEBOOKU gdzie znajdziecie więcej zdjęć (często nie publikowanych na blogu);)

 
 
Ps. Przypominamy, że projektowałyśmy jeszcze inne wersje kolorystyczne tego modelu zaproszenia - CZERWONA ELEGANCJA oraz PUDROWA ELEGANCJA. 

Brak komentarzy: