wtorek, 5 marca 2013

Zaproszenie ślubne vintage "W PUDROWYM GAJU" w pastelowej kolorystyce

Zima chyba już wszystkim się znudziła, i teraz z niecierpliwością czekamy na pierwszy powiew wiosny. Dlatego mamy dla Was post w temperaturze ciepłego letniego wieczoru.
Agnieszka i Piotr na ślubnym kobiercu staną w czerwcu, kiedy wszystko kwitnie i pojawiają się nasze ukochane piwonie. Para zdecydowała się na projekt indywidualny, którego jedną wersję już Wam pokazywałyśmy - są to GRANATOWE KWIATY. Dziś prezentacja wybranego przez nich projektu. Delikatna pastelowa kolorystyka, w odcieniach pudrowego różu i błękitu, z akcentami florystycznymi i koronkowymi, oraz motywem KAMEI, który wykorzystywałyśmy już wcześniej w naszych zaproszeniach. Rysunek portretowy pojawił się min. w jednym z naszych pierwszych wzorów - ZIELONO MI
Projekt "W PUDROWYM GAJU" prezentuje stylistykę vintage i dość nietypową formę. Rustykalnego klimatu całości nadaje lniany sznurek, którym do kart została przywiązana karteczka z portretami głów mężczyzny i kobiety. Format zaproszeń jest zbliżony do projektu USTA I WĄSY. Duża karta przedstawia zakochaną parę w letniej, wiejskiej scenerii i zawiera główny tekst zaproszenia. Na dodatkowej, mniejszej dwustronnej karcie zostały umieszczone dodatkowe informacje - R.S.V.P. i mapka dojazdu.
Paleta inspiracji ala Projekt Ślub ; Źródło: pinterest.com ; projektslub.blogspot.com
 

Brak komentarzy: