piątek, 19 maja 2017

Wyjątkowe zaproszenia ślubne AKWARELOVE KWIATY w stylu rustykalnym

Zaproszenia ślubne AKWARELOVE KWIATY to projekt z najnowszej kolekcji na rok 2017. Papeteria utrzymana jest w bardzo modnym stylu rustykalnym. Pastelowa kolorystyka, romantyczne motywy kwiatowe, sielski klimat, rozmyte grafiki kwiatowe - niczym malowane akwarelą, nadają zaproszeniom wyjątkowy charakter. 
Dzisiejszy post obfituje w zdjęcia z inspiracjami i naszą wizję ślubu, do której ten projekt zaproszeń by idealnie pasował. Wyobraźcie to sobie: leśna zielona polana lub romantyczne molo nad jeziorem, plenerowy ołtarz z bramą skąpaną w kwiatach i panna młoda w stylizacji ala boho. Wesele w stodole z masą kwiatów i lampionów, drewniane skrzynie, stoły i krzesła, światło świec, wspaniały stół ze słodkościami, rustykalny tort tzw. naked cake i oczywiście nasza papeteria :)  Widzicie to? Magia!
Zastanawiacie się jakie zaproszenie ślubne będzie idealne pasowło do waszego sielskiego przyjęcia weselnego albo plenerowego ślubu? 
Naszym zdaniem wzór AKWARELOWE KWIATY sprawdzi się idealnie. Zaproszenie jest minimalistyczne w formie oraz romantyczne w wyrazie.  Projekt charakteryzuje rustykalna stylistyka i klimat boho, malowane motywy kwiatowe w pastelowej kolorystyce, papier eko. Mamy dwie wersje projektu: z białym lub imitującym drewno tłem. 
Te zaproszenia możecie zamówić na stronie projektslub.com
 

Więcej zaproszeń w stylu rustykalnym i boho znajdziecie na naszej stronie projektslub.com

Brak komentarzy: