środa, 10 maja 2017

Pomysł na wesele w filmowym stylu z papeterią ślubną Projekt Ślub

Wesele utrzymane w stylu dawnego Hollywood to świetna okazja, aby poczuć się jak gwiazda filmowa, choć jeden dzień. Takie było marzenie Natalii i Martina, więc dołożyłyśmy wszelkich starań aby pomóc w jego realizacji. Oprócz eleganckich strojów nawiązujących do starego kina, czy obowiązkowego popcornu, o które zadbali narzeczeni, ważną rolę miała odegrać papeteria ślubna. Zaproszenia ślubne WEDDING PREMIERE wyglądały, więc jak bilet na premierę filmu - publikowałyśmy je na blogu już dawno. Dziś pokażemy Wam, jak wszystkie dodatki ślubne, które dla nich zaprojektowałyśmy prezentowały się na sali weselnej.
Gwiazdy z alei filmowej, rolki i klaps filmowy, światła jupiterów - wszystkie te elementy zostały ujęte w oryginalnym graficznie, projekcie indywidualnym papeterii ślubnej. Kolory przewodnie wesela to oczywiście czerń, która dodatkowo została przełamana delikatnymi fioletami i fuksją. Papeteria ślubna jest spójna pod względem graficznym i kolorystycznym a jednocześnie bardzo różnorodna i niepowtarzalna. Wszystkie dodatki weselne tj. winietki ślubne, menu weselne, magnesy gift jako podziękowanie dla gości, naklejki na słoiki na candy bar, plan stołów, tabliczki z nazwami stołów, zawieszki na alkohole, tablice rejestracyjne i girlandy, stworzyły razem niepowtarzalny klimat i nastrój. 
Zostawiamy Was z fotorelacją z sali weselnej i przy okazji przypominamy o akcji: 
POKAŻ NAM SWÓJ PROJEKT ŚLUB (klik)

Na początek kilka kadrów z wesela okiem Izabeli Pluskwy fotiska.com
 Księga gości z grafiką pary młodej trzymającej balony w formie plakatu, na którym można zostawić odcisk palca podpisany swoim imieniem to nie tylko piękna pamiątka dla nowożeńców, ale świetna atrakcja weselna.
 

Winietki na szwedzki stół, z nazwami potraw, są bardzo przydatne szczególnie na weselach międzynarodowych.

 Nam również udało się zrobić kilka ujęć sali.
Winietki ślubne z kamerą filmową, magnesy i menu w stylu Alei Gwiazd Hollywood, 
zamiast standardowej numeracji, stoły zostały nazwane ulubionymi tytułami filmów


 
Poniżej oryginalne zawieszki ślubne w filmowym stylu na wódkę weselną i inne alkohole- zaproponowałyśmy min. etykiety z rolką filmową.

Jeśli marzy Wam się wesele w stylu filmowym, możecie zamówić takie same zaproszenia, w formie biletu do kina i pasujące do nich dodatki ślubne na stronie projektslub.com. Możemy też, wspólnie stworzyć coś zupełnie nowego, zgodnego z Waszą wizją lub w innej kolorystyce.

Brak komentarzy: