środa, 6 listopada 2013

Zaproszenia ślubne i dodatki na lawendowe wesele - kolekcja LAWENDOWE LOVE

Dziś prezentujemy kompleksową realizację dekoracji, przygotowaną we współpracy z dziewczynami z BukietLOVE dla Emilki i Krzysia. Zaproszenia ślubne LAWENDOWE LOVE, winietki, menu, różne zabawne tabliczki, plan stołów, księga gości w formie plakatu z motywem drzewa do odciskania palców - wszystkie elementy w odcieniach fioletu z delikatnym motywem lawendy i akcentem wyrazistej zieleni dla przełamania. Wisienkę na torcie i dopełnienie naszej papeterii stanowiły idealnie dopasowane kwiaty od BukietLOVE. Bukiety z lawendy, kremowych i fioletowych (!) eustomów świetnie zgrały się ze stylistyką naszych dodatków na sali weselnej. Oby więcej takich realizacji :) Zdjęcia dekoracji kwiatowych możecie obejrzeć również na blogu BukietLOVE.
Uroczystość zaślubin Emilii i Krzysia była połączona z chrztem ich córeczki - małej Hani, dlatego zaproszenia zostały spersonalizowane zdjęciem całej trójki. Mają one jeden z Waszych ulubionych kształtów - składają się do harmonijki. Na okładce pojawił się motyw lawendy, który może również zostać przeniesiony na tył zaproszenia (zamiennie ze zdjęciem).
Grafiki z zaproszeń znalazły się również na pozostałych elementach. Kolorowe tabliczki z zabawnymi hasłami to ostatnio jeden z naszych ulubionych dodatków.

1 komentarz:

moni.ka pisze...

Piękne jest to co robicie...:)