piątek, 17 marca 2017

Wesele w Krakowie z widokiem na Wawel - dekoracja sali z wykorzystaniem romantycznej papeterii ślubnej BOHO WIANEK z motywami kwiatowymi

Dziś pokażemy Wam piękną aranżację sali weselnej, w której stworzeniu i my miałyśmy mały udział.
Kolekcję ślubną BOHO WIANEK projektowałyśmy, z myślą o rustykalnej stylistyce ślubu, jednak naszym zdaniem, na eleganckim weselu, wśród białych tekstyliów, świec, pastelowych wstążek i pięknie dobranych kolorowych kwiatów wkomponowała się świetnie. Rezultaty możecie ocenić sami. 
Nieczęsto zdarza nam się mieć okazję osobiście robić zdjęcia naszej papeterii w miejscu wesela, gdyż wysyłamy ją do wszystkich miast polski albo i dalej :)  Tym razem się udało, gdyż Małgosia i Andrew, dla których wykonałyśmy te dodatki ślubne  pobrali się w Krakowie. Przyjęcie weselne, miało miejcie w hotelu Kossak, w sali z widokiem na Wawel.
Przy okazji przypominamy, że namawiamy wszystkich naszych klientów i fotografów ślubnych do dzielenia się z nami, zdjęciami z wesel (z naszą papeterią) - akcja "Pokaż nam swój PROJEKT ŚLUB"(KLIK)  trwa na okrągło!
Zaproszenia ślubne z kolekcji Boho Wianek (KLIK) pokazywałyśmy już wcześniej na blogu.
 
Pasujące do dodatków, zaproszenia ślubne zaprojektowałyśmy w dwóch formatach- w formie dużych kart : zaproszenie BOHO WIANEK i klasycznym kwadratowym, składanym na pół: Zaproszenie BOHO WIANEK 2
Drogowskazy weselne sprawdziły się tu znakomicie, prowadząc gości z lobby na miejsce wesela, które odbyło się w restauracji mieszczącej się na ostatnim piętrze hotelu.

Tradycyjna księga gości, nabierze nowoczesnego charakteru, jeśli obok niej ustawimy polaroid do robienia zdjęć na przyjęciu weselnym, które następnie będzie można wkleić do albumu.
Personalizowane menu weselne połączone z winietką to elegancki i praktyczny dodatek ślubny. Karty układa się na talerzach gości -  z jednej strony widnieje nazwisko, z drugiej spis dań wraz z godzinami.
Ciekawym pomysłem były buty ratunkowe do tańca czyli klapki przygotowane dla zmęczonych stóp gości, oznaczone specjalną tabliczką DANCING SHOES :) Naszym zdaniem pomysł super, gdyż ciężko wytrwać w szpilkach przy zabawie tanecznej do białego rana :) Natomiast koszyczek do zadań specjalnych, lub inaczej "Emergency Basket". o którym pisałyśmy już dawno w zasadzie jest dziś już standardowym gadżetem na weselach. 
 
Małgosia i Andrew przygotowali, również dla swoich gości, książeczki z planem ceremonii zaślubin. Jest to przydatny dodatek, zwłaszcza na ślubach międzynarodowych, gdyż można w nim umieścić tekst z tłumaczeniem mszy.
Spodobały Wam się dodatki ślubne BOHO WIANEK?
Możecie je u nas zamówić na stronie Projekt Ślub.
Macie inny pomysł? Napiszcie do nas!
Zapraszamy do kontaktu mailowego: pracownia@projektslub.com

Brak komentarzy: