piątek, 21 września 2012

Polsko-francuski ślub - różowe dodatki z motywem ptaszków

Dziś fotorelacja z międzynarodowego ślubu Asi i Christophe'a, w którym miałyśmy przyjemność uczestniczyć i pomagać w przygotowaniach. Uroczystości odbyły się na południu Francji. Niezwykle urzekło nas miejsce, gdzie odbyło się przyjęcie  - wspaniały loft zaadaptowany na salę weselną w byłym budynku dworca kolejowego. Nastrojowe otoczenie lasu, zacienione tarasy, piękna słoneczna pogoda, sala w stylu industrialnym, wspaniałe dekoracje i pyszne jedzenie (choć w porównaniu z polskimi weselami raczej w skromnych ilościach) stworzyły niepowtarzalny klimat i nastrój. Nie obyło się oczywiście bez dodatków od Projekt ŚLUB, które przyjechały z nami dzień przed ślubem - prosto z Polski ;) 
Głównymi kolorami były pastelowy róż i anyżowa zieleń, a motywem przewodnim stały się trzy ptaszki symbolizujące rodzinę z zaproszeń Happy Birds . Dodatki zaprojektowałyśmy w tej samej konwencji. Powstała cała kolekcja (w dwóch wersjach językowych): poziome winietki, menu stojące z oznaczeniem stołów, zawieszki na wódkę, karteczki do podziękowań, plan usadzenia, księga gości z odciskami palców, dwujęzyczne modlitewniki na mszę, usta i wąsy na patyku, napis na wstążce oraz duże białe tekturowe sylwetki ptaszków. Na odwrocie menu znalazły się nazwy kwiatów (21 gatunków!), którymi zostały oznaczone stoły. Zastąpiły one standardową numerację. Narzeczeni przygotowali tradycyjne acz urocze podziękowania  dla gości w postaci kolorowych migdałów umieszczonych w podłużnych przeźroczystych opakowaniach. Piękne modlitewniki z tłumaczeniem mszy, goście zabrali sobie na pamiątkę. Odegrały one także bardziej funkcjonalną rolę - wachlarza ;) Zwrócicie uwagę na ptaszki zawieszone pod sufitem nad salą weselną - są dokładnie takie same jak na wszystkich graficznych elementach.

2 komentarze:

Aga pisze...

jak zawsze fantastyczna realizacja :)

Anna CV Szablony Team pisze...

Realizacja profesjonalna i naprawdę na wysokim poziomie. Marzy mi się taka oprawa graficzna wesela:) Gratuluję pomysłów!