piątek, 8 lipca 2016

Zaproszenia ślubne "Pastelowe Kwiaty 2" w odcieniach mięty i pudrowego różu z motywem piwonii

Witajcie po dłuższej przerwie. Ostatnio trochę zaniedbałyśmy bloga, ze względu na nawał pracy. Mamy całą masę nowych projektów, które musimy koniecznie Wam pokazać. Wciąż powstają nowe, indywidualne projekty zaproszeń ślubnych oraz pełne kolekcje dodatków, więc ciągle brakuje czasu, aby je tu prezentować. Poza tym, wciąż pracujemy nad nową stroną, mamy nadzieję, że ruszy od przyszłego sezonu, i będziecie mieć łatwy dostęp i podgląd na całą naszą poligrafię ślubną :) Zapraszamy do os na nasz profil na Instagramie @projektslub, to jedyne miejsce gdzie jesteśmy umiarkowanie aktywne :) Staramy się wrzucać tam na bieżąco zajawki nowych zaproszeń. 
Poniżej prezentujemy eleganckie i romantyczne zaproszenia ślubne w delikatnej pastelowej kolorystyce: jasna mięta w połączeniu z pudrowym różem i kwiatowymi grafikami. 
Bazą do zaproszeń był projekt Pastelove Kwiaty. Tutaj jednak motywem przewodnim są różowe piwonie.
Ze względu na międzynarodowy ślub w projekcie nie mogło zabraknąć mapy krajów. Zaproszenie formatu 14 x 14 cm przewiązane jest miętową wstążką, do kompletu zawiera perłową kopertę z etykietą oraz dodatkowe karty - wkładki informacyjne. Narzeczeni chcieli umieścić na nich również zdjęcia i ulubione cytaty. 
Do kompletu para młoda zamówiła pasujące dodatki: zestaw winietek, zawieszek na alkohol i karteczek do podziękowań.

Jeśli spodobały Wam się te lub inne zaproszenia, możecie u nas zamówić takie same lub wprowadzić w nich zmiany. Chętnie stworzymy też projekt dopasowany indywidualnie do Waszych potrzeb. Zapraszamy do zakładki KONTAKT.

ZAMÓW PAPETERIĘ PASTELOVE KWIATY 2 (klik)

1 komentarz:

Monika Zdybel pisze...

Piękna kolorystyka :)