czwartek, 12 lipca 2012

Zaproszenia z motywem ptaszków idealne dla par młodych z dziećmi - HAPPY BIRDS

Decyzja o ślubie nie zawsze jest oczywista. Czasem pary zakładają rodziny, a sakramentalne "tak" mówią sobie za jakiś czas. Kiedy w gorączce przedślubnej przychodzi do wyboru wzoru i tekstu zaproszeń, powstaje dylemat - czy i jak uwzględnić w nim swoje pociechy.
Dziś pokażemy Wam projekty, które naszym zdaniem w uroczy sposób odpowiadają na to pytanie.
Powstały one w ramach prezentu dla naszej kuzynki Asi i jej narzeczonego Christopha – pary, która przed ołtarzem stanie jeszcze tego lata na południu Francji.

Ps. To oni są sprawcami naszego sierpniowego urlopu i tego, że musimy Was „porzucić” w środku sezonu. Tak więc wszelkie zażalenia prosimy kierować do nich ;)) Być może małym pocieszeniem będzie fotorelacja z tego ślubu, na które wykonamy również serię dodatków. Na pewno zrobimy dużo zdjęć ;)

Asia i Christophe bardzo chcieli aby uwzględnić w zaproszeniach ich małą córeczkę, jednak nie w całkiem bezpośrednio, bo w końcu to oni się pobierają ;) Ich rodzina została przedstawiona w dyskretny sposób w popularnym motywie ptaszków. Jak? Zobaczcie i oceńcie sami! ;)

Prosty składany na pół format,  w kilku odcieniach różu przełamanych anyżową zielenią. Ma podobną „konstrukcję” do eleganckich zaproszeń "StyLOVE". Delikatna wstążka oplatająca tylną okładkę, tworzy pewnego rodzaju zakładkę, podtrzymującą dodatkowe wkładki. Zwróćcie również uwagę na piękną sentencję na przedniej okładce. Wszystkim parom młodym posiadającym dzieci polecamy chwalić się nimi gdzie się da - również w zaproszeniach ślubnych ;)
Kolekcja dodatków: DODATKI HAPPY BIRDS

Brak komentarzy: