piątek, 26 lipca 2013

Oryginalne zaproszenia 'KolonoweLOVE" na jesienny, kolorowy ślub

Co prawda lato w pełni, więc tematyka dzisiejszych zaproszeń może nie do końca pasuje do temperatury za oknem, ale ich kolorystyka jest bardzo gorąca i może przyda się tym, którzy ślub zaplanowali na wrzesień i październik. Zaproszenia 'KlonoweLOVE" stworzyłyśmy w ramach projektu indywidualnego  dla Dagny i Edwarda. Miały nawiązywać do pięknej polskiej złotej jesieni. Na okładce zaproponowałyśmy energetyczny bukiet z kolorowych liści klonu, które miały być motywem przewodnim. Żywe odcienie czerwieni, pomarańczu, zieleni i żółci bardzo wyraziście podkreślają jesienny charakter. Główna część zaproszenia ma podobną konstrukcję do wzoru "PasteLOVE Kwiaty" , zawiera też dodatkowe karty z RSVP i mapką dojazdu z kościoła na salę weselną. Mamy nadzieję,że Wam się spodoba. Na końcu posta prezentujemy jeszcze dwie inne klonowe koncepcje stworzone dla Dagny i Edwarda.
 
Mamy dla Was jeszcze takie propozycje jesiennych zaproszeń:
ZAPROSZENIA "JESIENNE SERCE" o formacie 14 x 14 cm, takim jak model "KlonoweLOVE", składane na pół z zaokrąglonymi rogami i dwoma wkładkami, jednak bez wstążki:
Zaproszenia "MIŁOSNA JESIEŃ" mają ten sam kształt i rozmiar jak projekty z kolekcji Miłosny Balon - harmonijka z kolorowymi okładkami , mieszcząca się w niewielkiej kopercie formatu 10 x 14 cm.
Na koniec przypominamy jeszcze o kolekcji Season Love, w której również mamy zaproszenie nawiązujące do jesieni AUTUMN LOVE.

Brak komentarzy: