czwartek, 28 lutego 2013

STAWBERRY LOVE - soczyste zaproszenia ślubne w kolorach intensywnej zieleni z motywem truskawek

Musicie nam wybaczyć,że trochę ostatnio zaniedbujemy bloga, ale to ze względu na nawał pracy nad Waszymi zaproszeniami ;)  Dawno nie było nowego posta, choć mamy dużo nowości, dlatego już się poprawiamy. Dzisiaj intensywne, miłosne i soczyste zaproszenia w znanym i lubianym formacie Miłosnego Balonu. Modyfikacja powstała dla Emilii i Marcina, którzy mieli bardzo sprecyzowaną tematykę. Miało być truskawkowo, soczyście, wesoło, w klimacie letniej łąki. Co z tego powstało? Klimatyczna, nieco rustykalna okładka z motywem koronki, drewnianego płotu i truskawki mającej nie przypadkowo kształt serduszka oraz zabawne i idealnie dopasowane wnętrze. Mamy już wizję całej kolekcji soczystych dodatków, mamy nadzieję, że niedługo uda się te pomysły zrealizować. Na truskawkowym weselu nie może zabraknąć tortu truskawkowego, truskawek w szampanie, czy podziękowań dla gości w formie dżemu (sami zgadnijcie o jakim smaku) z kolorowymi etykietami ;) "Wisienką na torcie" mogą być czerwone buty panny młodej czy fontanna czekoladowa, w której goście zanurzać będą owoce. Na początek mamy dla Was kolorową paletę inspiracji na truskawkowe wesele. Smacznego!
Paleta inspiracji ala Projekt Ślub; Źródło zdjęć: Pinterest.com, Weddingchicks.com, Projektslub.blogspot.com
Dziś na blogu debiutuje nowa forma prezentacji zaproszeń autorstwa Projekt Ślub - w formie animowanej. Pomysł zrodził się w naszych głowach już dość dawno, ale dopiero teraz udało nam się go wprowadzić w życie.
 
Wybaczcie za jakość - popracujemy nad nią! Mamy nadzieję, że taki sposób pokazania projektów (zwłaszcza tych bardziej rozbudowanych) ułatwi Wam podjęcie decyzji dotyczącą formatu zaproszeń.
 

Brak komentarzy: