poniedziałek, 26 marca 2012

MINI FOLK - nowoczesne zaproszenia ślubne z motywem ludowym - nowa odsłona

Rozpoczynamy nowy tydzień z mocnym postanowieniem poprawy nadrobienia zaległości ;) W związku z tym, że wszystkim co związane z "produkcją" naszych projektów zajmujemy się same, czasu na przygotowanie ich do prezentacji (zdjęcia, obróbka materiałów, notki) zostaje niewiele. Mamy nadzieję, że w tym tygodniu uda nam się pokazać Wam nowe wzory zaproszeń, które ostatnio powstały oraz zdjęcia z wybranych realizacji.
Dziś prezentujemy zaproszenia, które już jakiś czas temu trafiły do Aliny i Michała. Projekt powstał w wyniku modyfikacji dwóch zupełnie różnych zaproszeń - FOLKOWYCH i BALONOWYCH. Narzeczeni nie mogli się zdecydować, które zaproszenie podoba im się bardziej ;) Ostatecznie kompromis został osiągnięty. Zaproszenia mają format i kształt jak zaproszenia "Miłosny Balon" oraz ludowe motywy z projektu Folk Design. Koperty posiadają przyklejone etykiety z imionami młodych i hasłem "Pobieramy Się!".
Kolekcja dodatków: DODATKI FOLKOWE
 
Do zaproszenia Aliny i Michała powstało kilka projektów okładek. Nasza ulubiona w wersja to ta z kogucikami ;) Okładki 1-4 można dowolnie łączyć.
I na koniec kilka zdjęć.

 
* Wszystkie okładki do zaproszeń drukowane są na papierze gładkim.

1 komentarz:

beata pisze...

Piękna sztuka ludowa! zaproszenia są perfekcyjne:)