piątek, 2 września 2016

Zaproszenia ślubne "Zaczarowany las" w stylu rustykalnym z motywem konwalii na bajkowy ślub Kasi i Daniela

Cześć w piątek! Pomału zaczynamy aktualizować bloga, nasza nowa strona niestety wciąż w budowie, więc oczekiwanie na jej publikację postaramy się umilić Wam prezentacją naszych tegorocznych (a pewnie też i zeszłorocznych) realizacji.
Dziś przenosimy się w baśniową krainę, będą klimaty leśne i rustykalne. W czerwcu tego roku sakramentalne "Tak" powiedziała sobie międzynarodowa para Kasia i Daniel. Kasia, jako zorganizowana Panna Młoda zgłosiła się do nas ze znacznym wyprzedzeniem (jeszcze w ubiegłym roku) z prośbą o zaprojektowanie dla nich wymarzonych zaproszeń ślubnych. Jest marzycielką, więc od razu miała w głowie wizję tego, jak mają one wyglądać. Drzwi do krainy wróżek, zaczarowany las, konwalie, mech, kora drzewa i inicjały niczym wyryte w drzewie. Stworzyłyśmy więc projekt indywidualny wg wszystkich wskazówek narzeczonych mając nadzieję, że dobrze ujęłyśmy ich pomysły. Projekt bardzo się spodobał i  został zaakceptowany prawie od razu w całości :) Być może zaproszenia trafią w gust kolejnych par, więc jeśli się Wam podobają możecie zamówić u nas dokładnie takie same.
Wydawać by się mogło, że charakter zaproszeń "Zaczarowany las" pasuje wyłącznie do rustykalnej, czy sielskiej stylistyki ślubnej. Spójrzcie jednak na naszą propozycję z inspiracjami, ten projekt idealnie wpisał się też w bajkowe i eleganckie wesele Kasi i Daniela, co pokażemy w kolejnych postach.

CHARAKTERYSTYKA: 
Format zaproszeń jest duży, po rozłożeniu ma wielkość A4. Zaproszenia składane są "ołtarzykowo", symetrycznie do środka, posiadają dodatkową kartę informacyjną (wkładkę), całość przewiązana jutowym sznurkiem, w komplecie jest duża koperta C5 z naklejką. Projekt wydrukowany jest na papierze stylizowanym na eko o gramaturze 340g.

Zamów papeterię ZACZAROWANY LAS (klik)
Jak zwykle stworzyłyśmy też kolaż z naszą wizją wesela w stylu zaproszeń "Zaczarowany las", być może nasze sugestie okażą się pomocne. Po więcej inspiracji zapraszamy Was na nasz profil na stronie PINTEREST. Natomiast w kolejnych postach pokażemy jak wyglądały dekoracje na weselu Kasi i Daniela. Para Młoda zadbała o najmniejsze detale co zaowocowało piękną i spójną scenerią weselną. 

Brak komentarzy: