wtorek, 29 maja 2012

"StyLOVE 1 - Z HERBEM" zaproszenia ślubne w odcieniach różu i szarości

Połączenie subtelnego pudrowego różu, jasnych szarości i bieli będzie idealne na romantyczny i stylowy ślub. Dla tych z Was, które właśnie te kolory wybrały jako przewodnie dla swoich wesel mamy idealną propozycję zaproszeń ;)  

Dziś pokazujemy Wam projekt i delikatny, pastelowy i bardzo elegancki - właśnie w odcieniach pudrowego różu i  szarości. Na większości naszych zaproszeń wykorzystujemy inicjały imion młodej pary, które tworzą swego rodzaju logo. Taka personalizacja pojawia się potem również na pozostałych elementach papeterii ślubnej. Tutaj za prośbą narzeczonych poszłyśmy o krok dalej. Zaprojektowałyśmy herb zawierający pierwsze litery imion oraz ich przyszłego wspólnego nazwiska pary stylizowany na królewski;) Pisałyśmy już Wam o tym TUTAJ , przy okazji prezentacji innej propozycji dla Ani i Rafała.

Finalny projekt dla Ani i Rafał stanowi esencję naszych dotychczasowych pomysłów - jest piękna kokarda wystająca z koperty, karty z zaokrąglonymi rogami z dodatkowymi informacjami i składana na pół główna część zaproszenia. A do tego (chyba przypadkiem) wpadłyśmy na rozwiązanie zupełnie nowe ;) Zrodził się pomysł na to aby wstążka, którą przewiązałyśmy zaproszenie stała się czymś w rodzaju kieszonki lub zakładki  na dodatkowe „luźne” karty (z mapką ,RSVP, info o noclegach).
Proste i tak oczywiste, że same się sobie dziwimy, dlaczego wpadłyśmy na to dopiero teraz ;) Dzięki tym wszystkim elementom, połączonym w spójną całość, mamy idealny projekt dla tych z Was, którzy lubią rozwiązania piękne i praktyczne. Kto wie, może pomyślimy nad folkową wersją zaproszeń w takim formacie;)
A póki co prezentujemy dużo zdjęć naszego nowego ulubionego zaproszenia ;)

Kolekcja dodatków: DODATKI STYLOVE SZARE 
Paleta inspiracji ala Projekt Ślub; Źródło zdjęć: Pinterest.com