poniedziałek, 5 marca 2012

PASTELOWY POCZĄTEK LATA - czyli nowa wersja zaproszenia ślubnego z motywem balonu

Jednym z gorących trendów modowych, nadchodzącej wiosny i lata będą kolory pastelowe. Nasze zaproszenia w zależności od pory roku (w której odbywają się śluby naszych klientów) również zmieniają "garderobę". Wciąż powstają nowe wersje kolorystyczne znanych już Wam zaproszeń. Mamy dziś dla Was kolejne, którego pierwowzorem jest projekt dla Ani i Grześka MIŁOSNY BALON. Zaproszenie, które pokazujemy Wam dzisiaj, oprócz zmienionej palety kolorystycznej, posiada nowy projekt okładki  i znaczka.
Ola i Wojtek ślub biorą w czerwcu - to idealny czas zwłaszcza jeśli chodzi o wybór kwiatów (są wtedy dostępne min. nasze ukochane piwonie)! Wszystko wówczas kwitnie, jest ciepło, kolorowo i romantycznie ;) Kolorystyka pastelowa, którą wybrali na swój ślub i wesele, idealnie pasuje do tego miesiąca.
Do zaproszenia wprowadziłyśmy pudrowe róże oraz delikatną brzoskwinię i mandarynkę, jedynym mocnym akcentem jest tutaj malina. W projekcie nowej okładki została wykorzystana delikatna różowa tekstura (zaproszenie jest drukowane na gładkim papierze), która nadała całemu zaproszeniu bardziej romantyczny charakter. Znaczek na życzenie narzeczonych, nie ma ich zdjęcia, więc zawiera jedynie personalizację. Od dziś, to nasza ulubiona wersja tego projektu ;) Mamy nadzieję,że i Wam się spodoba.
 
 
I jeszcze trochę różowo brzoskwiniowych inspiracji :)
A za jakiś czas pokażemy Wam zaproszenie z balonem W WERSJI WIOSENNEJ (z kwiatami) w kolorystyce cytrynowo-szarej ;)

Brak komentarzy: