czwartek, 26 września 2013

Nowoczesne i romantyczne zaproszenia ślubne w kolorze mięty i pudrowego różu - POCZUJ MIĘTĘ!

      Jakiś czas temu pokazywałyśmy Wam odważne zaproszenia Modern Retro Ewy i Darka. Dziś ich nowa, dużo delikatniejsza i nieco odmieniona wersja, która powstała dla Klaudii i Sergiusza na ich letni, pastelowy ślub. Miało być miętowo, pudrowo, kwiatowo, delikatnie i romantycznie, ale też z humorem, a gdyby w to wszystko udało się jeszcze wpleść piłkarską pasję Pana Młodego byłoby idealnie;) Tym sposobem powstały zaproszenia POCZUJ MIĘTĘ!
       Przede wszystkim zmienił się kształt: zamiast 5-ciu kart mamy klasyczny format składany na pół, ze wstążką wystającą z koperty i dwoma wkładkami. Na dodatkowych wkładkach z jednej strony znajdują się R.S.V.P. i informacje dotyczące kwiatów, z drugiej zdjęcia narzeczonych. Nowa kolorystyka: połączenie mięty i pudrowego różu sprawiła, że grafika zyskała zupełnie nowy wymiar. Jeśli przyjrzycie się dokładniej to zauważycie piłkę nożną pod nogą Pana Młodego, różowe kwiaty wkomponowane w tło oraz odmienioną Pannę Młodą w wersji blond.
       POCZUJ MIĘTĘ! to zdecydowanie jeden z naszych ulubionych projektów, nie tylko ze względu na romantyczną pastelową kolorystykę, ale też z powodu nowoczesnej i jednocześnie neutralnej grafiki, która wpasuje się w każdy ślub.
      Dodatki (bardzo dużo dodatków) do tych zaproszeń już wkrótce, a jeśli dobrze przyjrzycie się palecie inspiracji to odnajdziecie gdzieniegdzie ich zapowiedź.. ;)

Kolekcja dodatków:   
DODATKI POCZUJ MIĘTĘ CZ. 1
DODATKI POCZUJ MIĘTĘ CZ. 2
DODATKI POCZUJ MIĘTĘ CZ. 3

Kolekcja Poczuj Miętę jest też w wersji z innymi kwiatami piwoniami i sukulentami:
ZAPROSZENIA I DODATKI "PIWONIE I SUKULENTY" 

Brak komentarzy: