sobota, 17 grudnia 2011

CZERWONA ELEGANCJA... czyli zaproszenie Anety i Wojtka

W Chinach czerwień to kolor symbolizujący miłość, szczęście i powodzenie.Ma wiele znaczeń, często sprzecznych, jednak na pewno jest najgorętszą z wszystkich barw. Czerwony jest kolorem dla odważnych, zwłaszcza w ślubnych stylizacjach. Nie lubi konkurencji. Świetnie współgra z bielą i czernią, dlatego tutaj również pojawia się w takim towarzystwie.
 "Czerwień - miłość, zmysłowość, elegancja ..." to główne wytyczne jakie otrzymałyśmy. Projekt miał być graficzny i elegancki. Ponieważ ślub ma się odbyć w Zakopanem, chciałyśmy aby zaproszenia (a wkrótce dodatki) pasowały też do zakopiańskiego stylu i góralskiego charakteru sali. Nadmierny przepych był niewskazany. Postanowiłyśmy nawiązać do motywów rzeźbionych, występujących na sali weselnej, w której odbędzie się przyjęcie.
Zdjęcia www.dwor-slebody.pl
Wydaje nam się, że zaproszenie spełnia wszystkie kryteria. Zresztą oceńcie to sami ;) 
Poniżej prezentujemy polską wersję zaproszenia  (o tej dla gości z Angli będzie następnym razem). Projekt składa się z zaproszenia zginanego na pół (14 cm x 14 cm) oraz z dwóch wkładek - RSVP i mapka.
Dwie dwustronne wkładki - z mapką i dodatkowymi informacjami (RSVP, o kwiatach,noclegach).
 
Tył zaproszenia ze zdjęciem narzeczonych.
Koperty są personalizowane -nazwiska gości zostały wypisane na małych etykietach przyklejanych do kopert.
 
Na koniec zaproszenie w wersji angielskiej z dodatkowymi dwoma dwustronnymi wkładkami ( w sumie czteroma). Więcej zdjęć już wkrótce.
 
Jeśli spodobały się Wam te zaproszenia lub dodatki możecie zamówić takie same! Wykonamy niezbędne poprawki oraz personalizację.

Brak komentarzy: