niedziela, 8 stycznia 2012

Zaproszenie ślubne Z NUTĄ FIOLETU

Prostota i elegancja. Fiolet i biel. Nowoczesność i barok. To wszystko łączy w sobie nowy wzór zaproszenia. Fiolet jest coraz częściej wybierany jako kolor przewodni ślubów i wesel. Jest wyrazisty i dostojny, może być prowokacyjny lub słodki, posiada ogromną paletę odcieni. Decydując się na któryś z nich, na pewno nie będziecie mieć problemów ze znalezieniem odpowiednich kwiatów - jest ich mnóstwo!
W tym przypadku wybrałyśmy odcienie śliwki. Projekt jest z jedną z propozycji dla Magdy i Karola. Para wybrała jednak inny wzór (z motywem podróży),ale o nim wkrótce ;)
Zaproszenie stanowi alternatywę dla par, które cenią sobie klasykę i prostotę. Format 15x10(po złożeniu) mieści się w standardowej kopercie C6. Nie zawiera żadnych dodatkowych wkładek - opcja dla tych z was, którzy wolą, aby dodatkowe elementy nie odwracały uwagi od zaproszenia. Ponieważ bardzo podobają Wam się nasze propozycje, posiadające MAPKI (z trasą dojazdu z kościoła na salę weselną) i mało kto z Was z nich rezygnuje, dlatego i w tej wersji jej nie zabrakło ;) Tym razem w zupełnie nowej odsłonie. 
Rezultat oceńcie sami ;)
Tym razem prezentujemy zupełnie nowy pomysł na dołączenie do zaproszenia mapki (czy RSVP).
Samoprzylepna etykieta w charakterze zaproszenia przyklejana do koperty. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba, bo pojawi się w kilku następnych projektach ;)

Brak komentarzy: