piątek, 3 lutego 2012

Podróż dookoła świata ;)

Czas nadrobić zaległości i zaprezentować Wam realizacje z ostatniego miesiąca ;) 
Na początek kolejne zaproszenia z motywem podróży ( o innym projekcie z tym motywem było TU ). Zostały zrealizowane dla Magdy i Karola, którzy jako kolory przewodnie wesela wybrali odcienie z palety różu i fioletu. My dołożyłyśmy jeszcze lawendę, nawiązującą do kolorów na sali weselnej ;)

Podróże, turystyka, geografia, aktywny wypoczynek, - to niektóre z pasji jakie dzielą narzeczeni i które chcieli ująć w projekcie. Zaproszenie miało być proste i eleganckie. Format 14x14 cm (po złożeniu na pół) miał uwzględniać również mapkę dojazdu, gdyż para nie chciała żadnych dodatkowych wkładek. Zaproponowałyśmy również znaczek na koperty z grafiką dopasowaną do zaproszenia i inicjałami M&K.

Efekty naszej pracy poniżej. Więcej zdjęć na naszym fan page'u na Facebooku, na który również gorąco zapraszamy ;)

Kolekcja dodatków: DODATKI DOOKOŁA ŚWIATA
 
Na białe perłowe koperty (15,6x15,6 cm) został naklejony znaczek nawiązujący kolorystyką i stylem do zaproszeń.
 
Na weselu inspirowanym podróżami można wykorzystać wszelkie pamiątki i bibeloty przywiezione z różnych zakątków świata. Taki temat jest idealny dla par ciekawych świata, które lubią razem odkrywać nowe miejsca. 
 
Na koniec kilka znalezionych zdjęć detali, min dekoracja słodkiego bufetu, które idealnie pasują do stylistyki naszych zaproszeń ;)
Znalezione na http://www.mysweetandsaucy.com

Brak komentarzy: