środa, 8 lutego 2012

Żona dla Australijczyka - zaproszenie FOLK DESIGN

FOLKOWE ZAPROSZENIA ANI I NORBERTA są jednymi z Waszych ulubionych. Może dlatego, że aktualnie wszechobecny folklor jest bardzo na czasie, a sztuka ludowa przeżywa renesans, z którego inspiracje czerpie polski design, moda czy architektura wnętrz. Jeśli podobają się Wam się nasze LUDOWE ZAPROSZENIA Z KOKARDKĄ, to być może tak jak my kochacie bogactwo wzorów i kolorów oraz nietypowe rozwiązania ;) 
Dziś prezentujemy je w nieco odmienionej i bardziej kolorowej formie, zrealizowanej dla Izabeli i Michaela. Przede wszystkim wprowadzamy istotną zmianę. W nowej wersji rezygnujmy z personalizacji i nadruków na kopertach (ze względów technicznych). Łowicki motyw z kogucikami będzie teraz samoprzylepną etykietą kolorową lub czarno białą (jako opcja dodatkowa).Zaproszenie jest w dwóch wersjach językowych - polski tekst z jednej strony, angielski z drugiej.
Izabela (Polka) i Michael (Australijczyk), na jednej z kart bardzo chcieli mieć okładkę z filmu Stanisława Barei "Żona dla Australijczyka", który jak mówią jest dla nich ważny i sentymentalny. Efekty poniżej ;) 

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Pani Aniu i pani Kasiu
Bardzo dziekujemy za nasze piekne zaproszenia oraz mila i profesjonalna wspolprace.
Zaproszenia sa cudowne, a kazdy gosc jest mile zaskoczony ich oryginalnoscia, kolorami.

Pozdrawiam Izabela