wtorek, 27 marca 2012

USTA I WĄSY - zabawne i nietypowe zaproszenie ślubne w stylistyce vintage

Zabawne i z przymrużeniem oka. Zaproszenie vintage z motywem przewodnim ust i wąsów, będzie pasować zarówno do eleganckiego przyjęcia (wystarczy zamienić dratwę na kolorową tasiemkę) jak i wesela w stylu rustykalnym. Powstało jako jedna z propozycji dla Gosi i Mateusza. Już wkrótce pokażemy Wam inne projekty stworzone dla tej pary ;) Zaproszenie USTA I WĄSY składa się z trzech kart różnej wielkości, przewiązanych dratwą, z doczepionym małym bilecikiem z tekstem " W tym szczególnym dniu bądźcie z Nami". Największa karta (mieszcząca się w dużej kopercie C5) zawiera główny tekst zaproszenia, mniejsza - RSVP i dodatkowe informacje min. o tym co podarować młodej parze zamiast kwiatów. Natomiast najmniejsza karta, w tym przypadku, ma wypisane menu do wyboru dla gości (zgodnie z życzeniem Gosi i Mateusza) ale równie dobrze można na niej zamieścić coś innego np. mapkę dojazdu. Kolorystyka pastelowa bardzo na czasie: błękit i żółty kanarkowy z mocnym akcentem ust w kolorze malinowym.
Świetnie pasującym do takiej stylistyki dodatkiem na wesele będą USTA I WĄSY NA PATYKU  które już kiedyś Wam pokazywałyśmy :)
Karty: Karta 1 ma format 21x 15 cm ( taki jak zeszyt, pół a4)  jest więc dosyć duża i nietypowa, Karta 2 - informacyjna ma format 15x10cm, Karta 3 (tutaj z menu) ma wymiar 7x10cm, a najmniejsza karteczka dowiązywana do dratwy ma 6x4cm.

Brak komentarzy: