piątek, 25 maja 2012

ZŁOTA KORONA - stylowe i eleganckie zaproszenie ślubne z emblematem królewskim

Witajcie! Ostatnio nieco zaniedbujemy bloga na rzecz wykonywanych projektów, których jeszcze mamy sporo do pokazania. Jak tylko znajdujemy chwilkę oddechu staramy się to nadrabiać. ;) 
Dziś chcemy Wam zaprezentować pierwszy z projektów indywidualnych, który powstał dla Ani i Rafała. Ich ślub ma się odbyć w ogrodach zamkowych, stąd iście królewski charakter zaproszeń. Najważniejszym motywem tym projekcie stał się herb rodowy z inicjałami. Pierwsze litery imion Narzeczonych i ich przyszłego wspólnego nazwiska, zwieńczone królewską koroną, stały się rodzajem loga ślubnego. Taki rodzaj herbu jest fajnym rozwiązaniem dla wszystkich par i pasuje do każdej stylistyki. Emblemat pojawia się później we wszystkich dodatkach ślubnych, dzięki temu cała poligrafia ma spójny i stylowy charakter. 
Na koniec słów kilka o formacie. Głównie zaproszenie po złożeniu ma wymiar 21x14cm, jest więc dosyć duże, wkładki mają standardowy format 14x10cm i zaokrąglone rogi. Całość połączona jest opaską  ze wstążki i okrągłej etykiety z logiem pary. W kwestii koloru miałyśmy pełną dowolność. W tym projekcie zastosowałyśmy odważne i kontrastowe zestawienie bieli, czerni oraz złota. Narzeczeni wybrali inny równie elegancki projekt, zdjęcia z jego realizacji ukażą się wkrótce.

Brak komentarzy: