środa, 1 sierpnia 2012

Projekt indywidualny zaproszeń ślubnych - trzy pastelowe koncepcje

Dziś prezentujemy efekty pracy przy projekcie indywidualnym stworzonym specjalnie dla Sylwii i Lukasa. Trzy zupełnie nowe koncepcje w pastelowej kolorystyce składającej się z odcieni wrzosu, różu, błękitu i różu. Narzeczeni chcieli aby w zaproszeniach znalazły się wzory kwiatowe (przede wszystkim wrzosy) lub motyw serca. Zobaczcie jakie propozycje przygotowałyśmy.

Pierwsza to pojedyncze karty w kolorach wrzosu i różu przewiązane dla kontrastu niebieską wstążką z uroczym motywem serca, umieszczone w kopercie z etykietą.
 
Kolejna wersja to zupełnie nowy format zaproszenia - składany na pół krótszym bokiem, mieszczący się w kopercie formatu DL.
Dodatkowa wkładka w formie kliszy ze zdjęciami narzeczonych. Do przygotowania projektu wykorzystałyśmy zdjęcia z własnego archiwum, zrobione przy pomocy kamerki w laptopie.
W ostatnim projekcie wykorzystałyśmy balonowe serduszka i grafikę z młodą parą, ujęte w ciut mniej tradycyjny sposób. Właśnie tą wersję wybrali Sylwia i Lukas - zdjęcia z realizacji zaprezentujemy w następnym poście.

1 komentarz:

Aga pisze...

Fantastyczne kolekcje, a foto wkłądka rewelacyjna :)