piątek, 28 września 2012

Fioletowo-zielone zaproszenia i dodatki ślubne z motywem motoru na tematyczne wesele - cz.1

Magda i Dominik postawili na odważny i oryginalny motyw przewodni wesela. Narzeczeni chcieli przybliżyć gościom swoją pasję do szybkich pojazdów jednośladowych, która ich połączyła. Od początku mieli spójną wizję kolorystyki i tematyki wesela. Ślub miał być tematyczny, odważny i z pazurem. Sportowy motor w roli głównej w towarzystwie intensywnych kolorów fioletu i zieleni, miały się pojawić w zaproszeniach, dodatkach, dekoracjach i wystroju sali.

Para zamówiła u nas projekt indywidualny- jeden z nich pokazywałyśmy Wam już dosyć dawno - zaproszenia MotocykLOVE. Ostatecznie przyszli małżonkowie wybrali prosty i klasyczny format, ale przy wyborze rodzajów i ilości dodatków już poszaleli. Wśród zamawianych dekoracji znalazły się: menu; winietki; zawieszki na alkohol; karteczki do podziękowań; księga gości; tabliczki z numerami stołów; plan stołów; nazwami bufetów i potraw; 2 napisy na wstążce; etykiety na ciasto oraz kotyliony dla wszystkich gości. Ciekawym pomysłem są małe okrągłe tabliczki na druciku z konkretnymi nazwami potraw. Można je wbić w różnego rodzaju mięsiwo na wiejskim stole lub do babeczek ze słodkiego bufetu.
Na uwagę zasługują także mini kotyliony - wstążkowe przypinki dla Panów, czasem Pań. Co prawda odchodzą już w zapomnienie na współczesnych ślubach, jednak wykonane w nowoczesnej, spersonalizowanej formie - z motywem przewodnim wesela - stanowią wyróżnienie i atrakcję dla gości.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej wykorzystane do projektów dodatków wykonał Aleksander Tondos.


Jeśli spodobały się Wam te zaproszenia możecie zamówić takie same! Wykonamy niezbędne poprawki oraz personalizację.

Brak komentarzy: