czwartek, 28 sierpnia 2014

Zaproszenia na zimowy ślub - projekt Winter LOVE w kolorystyce pastelowego różu, błękitu i bieli

Dziś kolejna wersja zaproszeń z kolekcji Season LOVE. Głównym motywem projektu jest oczywiście data ślubu - w tym przypadku grudzień. Zapewne nie jedna panna młoda marzy o białej scenerii ślubnej i również ta propozycja znajdzie wielu zwolenników. Zaproszenia mają zimowy charakter: są w chłodnej pastelowej kolorystyce - delikatny błękit i biel zostały przełamane różem, całości dopełnia srebrna koperta z otworem na wystającą wstążkę. W projekcie został wykorzystany również motyw puzzli, na którym zależało narzeczonym. Trzy karty formatu DL są przewiązane satynową wstążką, na kolejnych stronach znajduje się treść zaproszenia, R.S.V.P., informacje dodatkowe i mapka. Na odwrocie wszystkie karty mają motyw serca ułożonego z puzzli.
Do zaproszeń powstała też pełna kolekcja dodatków. Znajdziecie w niej menu, numery stołów, winietki, zawieszki na alkohol, napis na wstążce, plan usadzenia gości, księgę gości do zostawiania odcisków palców na puzlach, tabliczki na słodki bufet, karteczki do podziękowań i etykiety na czekolady.
 
źródło inspiracji: pinterest.com


piątek, 22 sierpnia 2014

WRZOSOWY WIANEK - zaproszenia ślubne z motywem kwiatów w odcieniach fioletu, wrzosu i bieli

Kolejne zaproszenia z motywem wianka to modyfikacja projektu Pastelove kwiaty. Tym razem w odcieniach wrzosu, lawendy, fioletu i bieli z akcentami limonkowej zieleni. Wianek miał zawierać kwiaty z bukietu i wiązanek ślubnych wykonanych przez Bukiet LOVE na ślub Emili i Krzysztofa.