środa, 4 listopada 2015

Kolekcja zaproszeń i dodatków ślubnych KWIATOWE LOVE 2 - FUKSJA I MIĘTA + relacja z udekorowanej sali wesenej cz.2/2

O zaproszeniach  KWIATOWE LOVE 2 w odcieniach fuksji i mięty pisałyśmy w ostatnim poście. Dziś prezentujemy dalszy ciąg stylowych i wyrazistych elementów papeterii ślubnej, z pięknymi motywami kwiatowymi, zaprojektowanej dla Karoliny i Leszka. Do zaproszeń powstał cały szereg pasujących dodatków: winietki z nazwiskami gości, duże winietki na słodki bufet z nazwami słodkości, numery stołów, zawieszki na alkohol, menu stojące, napis na wstążce z trójkątnych tabliczek na słodki bufet, napis z liter wycinanych z imionami Pary Młodej, magnesy Gift  jako podziękowania dla gości z oferty PINLOVE (klik), zawieszka na koszyczek ratunkowy, tablice rejestracyjne, plan stołów i księga gości do zostawiania odcisków palców. Wszystkie detale zostały pieczołowicie dopracowane, elementy dekoracji są oryginalne i zróżnicowane a jednocześnie cała kolekcja jest spójna.
Karolinie i Leszkowi dziękujemy za podzielenie się z nami pięknymi zdjęciami ze ślubu.
Autorem pięknych zdjęć dekoracji na sali weselnej, które pokazujemy w tym wpisie jest Marek Koprowski.  Przypominamy, że trwa akcja Pokaż nam swój Projekt Ślub (klik) i w podziękowaniu za przesłane zdjęcia obdarowujemy magnesami na lodówkę - szczegóły TU (klik). 

 
Poniżej zdjęcia wszystkich elementów kolekcji - fot.Projekt Ślub
 
Poniżej zestawienie pełnej kolekcji  KWIATOWE LOVE 2 - FUKSJA I MIĘTA.
Zaproszenia możecie obejrzeć też TUTAJ (klik)

wtorek, 3 listopada 2015

Kolekcja eleganckich zaproszeń i dodatków ślubnych KWIATOWE LOVE 2 - FUKSJA I MIĘTA cz.1/2

Karolina i Lesław zamówili u nas PROJEKT INDYWIDUALNY DE LUX, czyli trzy nowe zaproszenia dopasowane do ich wizji. Formaty i motywy zostały od razu dokładnie opisane :) Mianownikiem łączącym wszystkie projekty miała być wyrazista, fuksjowo- miętowa kolorystyka oraz grafika z ich ukochanym pieskiem. Wymarzona papeteria ślubna miała być elegancka, ale jednocześnie na luzie. W projektach zostały więc wykorzystane zabawne zdjęcia narzeczonych. W sesji wziął również udział czworonożny przyjaciel pary. Zgodnie z wytycznymi powstały trzy różne formaty - dwie harmonijki i kwadratowy ze wstążką. Ostatecznie Karolina i Leszek wybrali ten ostatni - elegancki i klasyczny. Motywy kwiatowe (głównie róże i sukulenty) w zaproszeniu KWIATOWE LOVE 2, pięknie podkreślają intensywne różowe barwy, przełamane delikatną miętą. Na dodatkowych kartach - wkładkach, znalazły się: prośba o potwierdzenie przybycia tzw. R.S.V.P. , schematyczna mapka dojazdu oraz krótkie obrazkowe love story. Nie mogło też zabraknąć charakterystycznej dla naszych zaproszeń "Osi związku" z ważnymi dla młodych datami. Jak Wam się podoba ta kolekcja? :)
Paleta inspiracji MIĘTA I FUKSJA Projekt Ślub, zdjęcia: Projekt Ślub, pinterest.com
 
 
Do zaproszeń powstała ciekawa kolekcja dodatków pełna pięknych detali i różnorodnych elementów.
http://projektslub.blogspot.com/2015/11/kolekcja-zaproszen-i-dodatkow-slubnych.html
http://projektslub.blogspot.com/2015/11/kolekcja-zaproszen-i-dodatkow-slubnych.html

Na koniec prezentujemy 2 pozostałe projekty. Druga wersja to duża dwustronna harmonijka.
 
Trzecia wersja zaproszeń ma z kolei format małej harmonijki z zaokrąglonymi rogami i doklejanymi okładkami takimi jak projekt Miłosny Balon (klik) .