wtorek, 6 grudnia 2016

PROMOCJA MIKOŁAJKOWA PROJEKT ŚLUB - zaproszenia ślubne 15% taniej lub nowy projekt z rabatem 50 % !

Dziś zawitał do nas Święty Mikołaj ;) Mamy zatem przyjemność ogłosić, że w dniach 6.12.2016 -18.12.2016 r. rusza PROMOCJA MIKOŁAJKOWA na zaproszenia ślubne!
Jeśli nie zamówiliście jeszcze zaproszeń na swój ślub, to teraz jest idealna pora i okazja. Zapraszamy wszystkie Pary Młode 2017 !
Do wyboru są dwie zniżki:

1) RABAT 15% dotyczy wszystkich gotowych wzorów zaproszeń ślubnych Projekt Ślub (opcja STANDARD)
Promocja: cena zaproszenia za sztukę zgodnie z cennikiem - 15 %


2) RABAT -50% na stworzenie nowego projektu
(dotyczy opcji zamawiania: PROJEKT INDYWIDUALNY lub MODYFIKACJA lub STANDARD PLUS KOLOR)
Promocja: cena projektu - 50 % + cena zaproszenia za sztukę zgodnie z cennikiem.


*Rabaty nie łączą się

Aktualne cenniki przesyłamy na maila. Zapraszamy do kontaktu na: projektslub@archiduo.pl

REGULAMIN PROMOCJI MIKOŁAJKOWEJ PROJEKT ŚLUB:

- PROMOCJA MIKOŁAJKOWA obejmuje wszystkie zamówienia złożone w dniach 6.12.2016- 18.12.2016 r. 
- Do wyboru są dwa rodzaje zniżek - rabaty nie łączą się.  
- Zamówienie powinno zawierać uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie wpłaty zaliczki, oraz komplet danych niezbędnych do wykonania zaproszeń. 

- Zgłoszenie (zawierające uzupełniony formularz, elektroniczne potwierdzenie dokonania przedpłaty oraz pliki tekstowe z danymi) należy złożyć mailowo na adres projektslub@archiduo.pl  do dnia 18.12.2016 r.

- Promocja dotyczy wyłącznie drukowanych elementów, wykonanych na podstawie autorskich pomysłów pracowni Projekt Ślub prezentowanych na wizualizacjach (przesyłanych Klientowi do zatwierdzenia mailowo w formie plików JPG). 
- PROMOCJA MIKOŁAJKOWA obejmuje dwie formy rabatów (które nie łączą się) :
1) RABAT - 15% liczony jest od ceny zaproszenia za sztukę. Rabat obejmuje wszystkie zaproszenia ślubne w opcji STANDARD (dotyczy gotowych wzorów zaproszeń  prezentowanych na stronie projektslub.blogspot.com lub fanpage’u na Facebooku, wraz z wszystkimi prezentowanymi na wizualizacjach elementami składowymi: koperty, naklejki, wstążki itp.). Rabat naliczany jest do ceny wyjściowej zaproszenia ujętej w aktualnym Cenniku Zaproszeń Projekt Ślub. Rabat nie obejmuje opcji dodatkowych i kosztów przesyłki.
2) RABAT - 50% na stworzenie nowego projektu dotyczy opcji zamawiania PROJEKT INDYWIDUALNY  lub MODYFIKACJA lub STANDARD PLUS KOLOR. Rabat naliczany jest do ceny projektu w wybranej opcji – koszty przygotowania projektów ujęte są w aktualnym Cenniku Zaproszeń Projekt Ślub. Koszty wydruku i przygotowania zaproszeń wg nowego projektu nie podlegają rabatowi. Rabat nie obejmuje też opcji dodatkowych i kosztów przesyłki.
Koszty projektów z uwzględnieniem RABATU 50%:
PROJEKT INDYWIDUALNY: 150 zł + cena zaproszenia za sztukę zgodnie z cennikiem
MODYFIKACJA: 100 zł + cena zaproszenia za sztukę zgodnie z cennikiem
STANDARD PLUS KOLOR: 50 zł + cena zaproszenia za sztukę zgodnie z cennikiem
- Promocja nie dotyczy przygotowania projektów w  wersji elektronicznej lub projektów do samodzielnego wydruku, pliki źródłowe są własnością Projekt Ślub i nie podlegają sprzedaży oraz nie są udostępniane Klientowi do wykorzystania do własnych potrzeb. Wydruk i wykonanie prezentowanej Klientowi na wizualizacjach papeterii leży wyłącznie po stronie firmy Projekt Ślub.

Brak komentarzy: